Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Keresnétek ti is wellness,...

Keresnétek ti is wellness, olcsó áras hétvégéket belföldön?

Figyelt kérdés
4 fős család vagyunk,2 felnőtt,egy 14 és egy 12 éves gyerekkel:) Belföldre szeretnénk utazni október 27-től 29-ig,de sehol se találunk igényeinknek megfelelőt:) Leginkább Kelet-Magyarországon szeretnénk maradni,de ha a Dunántúlon van,az se baj. Azt szeretnénk,hogy korlátlanul fürödhessünk,jacuzzizhassunk,teljes ellátással vagy félpanzióval,és azért annyira drága se legyen. :) Valami ötlet,esetleg tapasztalat,ahol voltatok már?

2012. szept. 30. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig kuponnal megyek, még sosem csalódtam.

Ne maradj le, kuponvilág, szállásguru, stb. Rengeteg van. Qponverzumon pedig még szűrhetsz is az általad fentebb említett kitételekre. Hévízen két hete voltunk SPA hotelben teljes ellátással (napi 3x étkezés, süti, fagyi, plusz vacsorához korlátlan ital). Tudom, nektek messze van, mi mindig a Zalaság környékére megyünk.

2012. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelmedbe ajánlom a csak1nap.hu oldalt.Nagyon jó áron vannak ajánlatok.
2012. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!