Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki felvilágosítana, hogy...

Valaki felvilágosítana, hogy tegnaptól a 4-6-os villamos vonalán pótlóbuszok járnak mert pályafelújítás van a corvin és blaha között. Napközben a boráros tértől a corvinig jár villamos?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A Corvin és a Blaha közötti szakasz marad ki. A Moszkva és a Blaha között, valamint a Corvin és a déli végállomások között járnak a villamosok. Blaha és a Boráros tér között pedig járnak pótlóbuszok (nyilván azért járnak a buszok a Borárosig, mert a Corvinnál nem tudnának megfordulni).
2012. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
500 méterre vannak kb. egymástól, szal. ezért én be se indítanám a villamost a bkv helyében.
2012. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm szépen! mert akkor el megyek villamossal a corvinig és onnan lesétálok 1 megállót és ott a sulim:)
2012. okt. 14. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
De a pótlóval is mehetsz, 1-2 percenként indul és végig buszsávban halad, nem para.
2012. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"500 méterre vannak kb. egymástól, szal. ezért én be se indítanám a villamost a bkv helyében."

Sajna nem vagyok biztos abban, hogy a szándékod szerint értelmezem az írásod. :)

Ha arra célzol, hogy a Borárostól akár tovább is mehetne a villamospótló, akkor erre az lehet a magyarázat, hogy amúgy is rettenetesen kevés a busz, sofőr és nem lenne elég, illetve nem az utasok kényelme, hanem a gazdaságos, de működő szolgáltatás fenntartása a cél. A villamos pedig olcsóbb. És lehet, hogy nem győznének annyi villamosvezetőt szabadságra küldeni.

2012. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!