Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Erdőben, erdőközelben keresek...

Erdőben, erdőközelben keresek romantikus faházat két személy részére. Ötlet?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak társaságnak találok ilyen faházat, két személy csak welness-re mehet. Csak romantikára, szép szobára, esetleg szaunára, gőzfűrdőre ilyesmire vágyunk. Valaki tud ilyet ajánlani?

2012. okt. 15. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Cím: 3324 Felsőtárkány, Fő út 297.

telefonszám +3620-330-2140, +3630-349-3991

férőhely 5 db kétágyas szoba / + pótágy (max. 18 fő)



Vendégházunk Egertől 6 km-re, csendes, nyugodt erdei környezetben, a felsőtárkányi tó közvetlen közelében található.

A vendégház 5 szobával összesen 18 fő befogadására alkalmas. Minden szobához saját fürdőszoba (zuhanyzó, WC) és füves terasz tartozik, valamint egy jól felszerelt étkezős konyha; az udvarban zárt parkoló és tűzrakóhely áll vendégeink rendelkezésére.


A vendégház közvetlen közelében található: felsőtárkányi tó, erdei kisvasút, gyalogos - és kerékpáros túraútvonalak, erdei tanösvények, játszótér, focipálya, kiépített kerékpárút Felsőtárkány teljes hosszán, mely a falu végén elágazik, és egészen Egerig vezet.


Árak:

1 fő - 4500 Ft / éj / szoba

2 fő - 6000 Ft / éj / szoba


Pótágy: 2000 Ft / fő / éj


Kedvezmények: 0-4 éves korig ingyenes, 4-10 éves korig a pótágy 1500 Ft / fő / éj, csoportoknak kedvezmény


Nyári akció:

3 napot fizet, 4 napot kap

5 napot fizet, 7 napot kap


IFA: 300 Ft / fő / nap


Szeretettel várunk minden kedves pihenni vágyó Vendéget!


Bővebb információ: www.nyitottkapuvendeghaz.hu

E-mail: nyitottkapuvendeghaz@gmail.com

2012. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, az első válaszoló vagyok. Ott laktam a faluban, nagyon szép kiránduló hely, romantikához meg különösen jó.. Szauna és gőzfürdő sajnos nincs..
2012. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és nézem :)
2012. okt. 16. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon szép Felsőtárkony

én is ott voltam egy éjszakát 2010-ben. Érdemes

2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] Szerintem gyönyörű! Mi is hasonlót keresünk, csak nekünk ez sajnos túlságosan messze van.
2012. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!