Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha elindulok a Balatonra...

Ha elindulok a Balatonra kapok szállást előzetes foglalás nélkül elérhető áron? Tippek? Erdélyből 3 személy részére.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:43
 1/4 anonim válasza:
Nem hogy elérhető áron, de egyáltalán nem fogsz kapni. vagy nagy szerencsédnek kell lenni ahhoz. nem tanácsolnám hogy elinduljatok, főleg nem olyan messziről. foglalj neten, vagy telefonon.
2010. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nos,nem lehetetlen,de remélem szeretitek a lepukkant panziókat...Mert ilyenkor maximum azokban találsz szállást.

Javasolnám (az előttem hozzászólóhoz hasonlóan) hogy foglalj szállást az interneten.Tudod,a google a barátod!:D

2010. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencse kell hozzá, Állítólag lehet találni. De csatlakozom az előttem szólókhoz.
2010. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem még mindég sikerült találni.Volt olyan,hogy végig kellett menni az egész déli parton de Balatonmáriafürdőn akkor is volt hely egyébként is melegen ajánlom.
2015. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!