Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megéri romániábol magyarország...

Megéri romániábol magyarországra költözni?

Figyelt kérdés

Erdélyi magyar vagyok de nem anyira szeretem itt erdélyben,

magyarországon jobban lehetne boldogulni talán jobb a gazdasági állapota? De amugy nem csak ezért érdekel a dolog azért is inkább mert Gyergyoi vagyok de Budapesten mondjuk több ember él jobbak lehetnek a közöségeg öszeségében vonz a városi élet.



2012. okt. 26. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


*fővárosközpontú ország

2012. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Gyere nyáron, mert akkor több a munka és akkor nem fagysz meg.


Gyergyóból nem biztos, hogy elköltöznék Budapestre, igaz, hogy ott sem vidám az élet, de itt meg drágább.

Ha van valaki, aki legalább fél évig segít neked, akkor meg lehet próbálni, de különben most a legjobb esetben arra számíthatsz, hogy éppen csak megélsz és ez még legalább 2 évig így marad.

2012. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
én meg azt nem értem hogy az 5-ös válasz miért van lepontozva...
2012. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát mi már itt Pesten azt fontolgatjuk, hogy Romániába költözünk, itt nagyobb a nyomor, most emelték a lisztet megint 20 Ft-tal! És a BKV jegyeket is emelni akarják megint, hogy igazodjon az inflációhoz, de a fizetések 10 éve ugyanazok! Szerintem cseréljünk, mi megyünk oda, ti gyertek ide. :)
2012. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Budapest borzalmas hely. Ne költözz ide. Románia már sokkal jobb. Van ismerősöm, aki még régen költözött ide, de pár év után visszament Romániába. Minden agyon van adóztatva. Budapesten meg nagyon sok hülye van. Ha jobban akarsz élni, költözz egy gazdagabb román városba. Pl: Kolozsvár, Pitesti, stb.
2012. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
na jó de vannak szép lányok budapesten?
2012. okt. 27. 11:34
 17/21 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanolyan az életszínvonal, mint Romániában. De alapvetően mindegy hol élsz, ha van elég pénzed, jól fogod érezni magad, és ugyanennek az ellenkezője is igaz, mindegy hol élsz, ha nincs elég pénzed megélni, akkor nem fogod jól érezni magadat.
2012. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
csak szép lányok miatt ne akarj pestre költözni :D a legtöbb műkarmos szolibarna plázapcsa aki szóba se áll veled amig nem lobogtatsz meg egy köteg huszezrest, vagy a hasonló irányba induló de még naiv - ám annál nagyobb krva 15-16os korosztály
2012. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Romániában és Magyarországon ugyanolyan az életszínvonal (SŐT!!! Romániában van sok gazdag város: Pitesti, Bukarest, Nagyvárad, Kolozsvár, Brassó, Constanta, Arad, Temesvár, Nagybánya, Csíkszereda) Magyarországon gazdag városként Budapestet és Győrt tudom csak említeni.. Tehát Romániában jobb eséllyel találsz gazdag várost. Amúgy tényleg ugyanolyan az életszínvonal, Romániában amúgy több a multicég, tehát több a munkalehetőség. Azt se felejtsd, hogy az Európai Unióban Magyarországon a legkisebb a foglalkoztatottak aránya, (Románia a 2. legrosszabb) Tehát mindkét ország szegény. Az első jól mondta. Csöbörből-vödörbe. UGYANAZ. Menj Ausztriába, Szlovéniába, Csehországba, Németországba..stb.
2012. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ebből Temesvár, ami gazdag város, a többit inkább hagyjuk. De Temesvár sem annyira gazdag, mint például Újvidék.


Kicsit azért elment a válaszok többsége az irrealitás irányába, mert olcsóbb Budapestre jönni, mint máshova, viszont a pénz is kevesebb és még 2 évig biztosan az is marad.


A nők miatt meg különösebben nem éri meg idejönni, mert ugyanakkora gáz van velük, mint Gyergyóban. Szóval emiatt tényleg felesleges.

2012. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!