Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Párom szeretne elmenni 20....

Párom szeretne elmenni 20. -án a Debreceni virág karneválra. Én úgy hallottam annyian vannak olyankor, hogy látni szinte semmit nem lehet az egészből. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 21:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
74%
Debreceni vagyok,ne menjetek el.Kivéve hacsak nem hátakat akarsz látni.Tényleg csak tömeg van ott és a karnevál sem nagy szám.
2009. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg így igaz. Agyonnyomnak, nincs parkolóhely áhhh... hacsak oda nem állsz két nappal korábban...
2009. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni vagyok és nem értek egyet az előttem szólóval! :) A lényeg hogy olyan helyen kell állni! A jó helyeken még akár nyugágyat is ki lehet tenni annyi a hely :D ne a Piac utcán álljatok meg és ne a péterfia sarok környékén... az egyetem sugárúton és a klinikák előtt baromi sok hely van mindig.
2009. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
67%
Szerintem sem érdemes elmenni!Mi voltunk de nem nagy szám!
2009. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat program elfújva. Na de hová menjünk 20.án? :) Ezt egy újabb kérdésnek kellene kitenni...
2009. aug. 18. 22:41
 6/14 anonim válasza:
Kár hogy lefújtátok. Én cívis vagyok,s az egyik legszínvonalasabb rendezvény. Ráadásul a Stadionba jegyet is lehet váltani,s ott mindent "páholyból", élőben látni. De a Piac utcán van a tribün,onnan is mindent remekül látni. Aki még nem volt a Virágkarneválon,egy nagyon színpompás eseményről marad le. Közben rengeteg más rendezvény is van,gyakorlatilag már múlt hét óta naponta több rendezvény, koncertek,stb. a korzón. Nekünk rendeteg rokonunk és barátunk jött már el rá,de még mindenki csak jót mondott róla. Debrecenben sokan élnek,akik nem cívisek,ők csak a felszínt látják,sajnos. Valahogy bekerülnek,de sose válnak debrecenivé. A cívisek itt születtek,itt élnek,s ez a város az otthonuk,a hazájuk.
2009. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Utolsó..pont ezért látod te másképpen..mert idézlek:ez a hazánk,az otthonunk!Talán egy külső ember kevésbé elfogult.
2009. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Most nem mondod hogy azért fújtátok le mert itt páran azt írták hogy nincs hely?! Minden évben vonulok a karneválon és minden évben látom az útvonal mindkét oldalát az egyetem sugárút és a klinikák előtti hosszú rész kond az ürességtől!!! Nem a Nagytemplom előtt, nem a Pláza előtt, és nem a tribünök előtt kell megállni és kész! Nehogy ezért mondjátok le... könnyen mondja az, hogy nem nagy szám, aki már unja, szerintem viszont egy hatalmas élmény, főleg első látásra!!!
2009. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
32%
Nem azért írtam hogy nem nagy szám mert már unom!Egyszer mentünk el és egyáltalán nem volt csodálatos élmény még elsőre sem...Sokan voltak,üditőt csak hosszú séta után lehetett kapni,nagy volt a kihagyás a kocsik között!Talán másnap érdemes megnézni amikor kivannak állítva!A felvonulást semmiképpen sem!
2009. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hajdúszoboszlói vagyok míg otthon éltem minden évben kint voltunk és nekünk minden évben tetszett. A Klinikák környékére kell menni vagy a stadionba ott lesz hely bőven, a nép a belvárosban nyomorog.
2009. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!