Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2010-ben szeretnénk elmenni a...

2010-ben szeretnénk elmenni a nővéremmel a velencei karneválra. Mivel érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Vonattal,repülővel vagy busszal(utazási iroda).Az előző kérdésekben olvastam hogy nem érdemes Velencében megszállni, mert iszonyatosan drága.Valami tipp esetleg,hová?Mennyi pénzt vigyünk magunkkal(nem szeretnénk nagyon költekezni).Bármilyen észrevételt, javaslatot nagyon szívesen fogadok!Köszi!:)
2009. aug. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
velence nincs olyan nagyon messze, szóval lehet busszal is menni.
2009. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi időre mennétek.

Én az idén voltam, péntek este indultunk kisbusszal másnap reggel 6 körül voltunk Punta Sabbioni-ban.

Egész napot töltöttünk ott majd este 21 körül indultunk vissza.

A buszköltség: 12.000 Ft volt.

A szállás normál embernek megfizethetetlen.

Pénzben én 40 Eur-t vittem és nagyjából el is költöttem, de persze ez egyénfüggő, hogy ki mit szeretne venni.

2009. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

valószínű hogy 3 napra mennénk, és akkor busszal:)

a szállásról hallottam hogy velencében nagyon drága és nem éri meg, a közelben nem tudtok valami alternatívát?jesolo esetleg treviso...

és nem tudjátok pontosan mikor lesz a karnevál?

bocsi a sok kérdésért:)

2009. aug. 7. 08:39
 4/5 anonim válasza:
100%

Időpont:

A karnevál 2010. febr. 06-16 között lesz.

Szállás:

Érdemes körülnézni Mestre-ben, jóval olcsóbb, mint Velence. Közel is van, a híd innenső oldalán rögtön, és átlag 15 percenként van vonat Santa Lucia pályaudvarra, 10 perc az út. Ha jól emlékszem, 1€ körül lehet venni jegyet. De jár busz is.

Utazás:

Nézd meg a vonatot is, a Venezia EN vonat a Keletiből indul minden nap délután, éjszaka megy és jön. Ha nagyon időben megveszitek a jegyet, akkor egy út 29€, és talán kényelmesebb a busznál. Megáll Mestre-ben is.

Bár sztrájk még közbejöhet, én 2008-ban pont belefutottam ebbe, végül kocsival mentünk el, a vonatjegy árát visszaadták.

2009. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%
A TravelSmart Utazási Irodát érdemes felkeresned! Nagyoj jó ajánlatokat láttam náluk.
2009. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!