Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Debrecenről?

Mi a véleményetek Debrecenről?

Figyelt kérdés
mindenki véleményére kíváncsi vagyok:ott élnek, dolgoznak, vagy akár csak egyszer is járt már ott.
2009. aug. 20. 17:13
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
a magyarázat egy kicsit értelmetlen lett, de azért rmélem lesznek válaszolók:)
2009. aug. 20. 17:14
 2/31 anonim válasza:
79%

Debrecen nagyon jó hely. 3 éve ott tanulok:) Az iskoláknak nagyon jó a szinvonala, a fiataloknak rengeteg szórakozási lehetőség van: mozi, bowling, quad, paintball,bulik, és az idősebbek is válogathatnak, a kiállitások, könyvesboltok, muzeumok, szinházi programok közül:ö Mindig pezseg az élet Debrecenben:)

Méltán ez az ország egyik leghíresebb városa:)

2009. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

22 éve élek Debrecenben :) Imádom, gyönyörű. Az egyetlen helység az egész országban, ahol olyan állandó polgármester van aki nem a torkán engedi le a pénzt hanem az utolsó forintot is hasznosítja.


Olyat nem látsz itt Debrecenben hogy valami ne legyen feltúrva! Amint megcsinálják az egyik utat már építik is a következő középületet, teret... folyamatosan változik a város és folyamatosan fejlődik. Állandó a munkálkodás!!


22L :)

2009. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%

jártam már ott egyszer, de nekem nagyon nem tetszett..elsősorban az emberek viselkedése volt az, ami miatt nincs kedvem többet odamenni.

elismerem, a belváros úgy-ahogy szép, de összességében nem olyan nagy szám szerintem.

2009. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, remélem írnak még:)

én nem debrecenben élek, de ott születtem és oda is tanulok.

eleinte nem voltam vele kibékülve, de inkább azért, mert "miatta" szakadtam ki a megszokott környezetemből.egy éve kolis vagyok itt, de nagyon élvezem, az életem része lett, és ha egyszer elkerülök innen tudom hogy itt szívesen fogadnak a megszokott arcok.

a város csak újul, egyre szebb lesz, méltóan hírnevéhez.

lehet szeretni és nemszeretni, akkor is a szülővárosom marad:)

2009. aug. 20. 18:16
 6/31 A kérdező kommentje:
első válaszolónak:megkérdezhetem hogy hova jársz?:)
2009. aug. 20. 18:17
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer jártál Debrecenben? :D akkor ne is mondj róla véleményt.
2009. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
82%
a TÁG-ba járok
2009. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesti vagyok,de anyám Debreceni.A rokonaim nagy része még mindig Debrecenben lakik.Amikor gyerek voltam minden évben a nagymamámnál nyaraltam,és imádtam ott lenni,sőt mindig azt mondtam,hogy egyszer ha felnőtt ember leszek Debrecenben fogok élni..Sajnos nem így lett,és a nagymamám halála után,nem is volt alkalmam újra elmenni.Ennek már lassan 16 éve,pedig mindig hívnak,hogy menjek,mert még mindig nagyon sok unokatestvérem lakik ott..Számomra Debrecen az egyik legszebb város!!
2009. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%
1000x jobb hely mint Budapest szerintem :) már csak amiatt is mert nincs annyi kosz az utcákon -beleértve embereket,és szemetet is. Amellett megtalálsz tényleg mindenféle szabadidös programot a szinháztól a paintball ig. De a legjobb szerintem, hogy akármilyen nagy város is, ha este 10 után végigmégy a Piac utcán egy hétköznap alig találkozol pár emberrel.
2009. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!