Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sárváron kéne hagynom a...

Sárváron kéne hagynom a kocsimat 1 napra, hol van egy biztonságos hely, parkoló? Nem vagyok ott ismerős.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én Sárváron lakom. Nem nagyon tudok ajánlani biztonságosat. Talán ha valamelyik lakótelepen parkolsz le biztonságosabb, főleg, ha van a kocsiban riasztó. Szerintem a vár előtti parkolóba ne hagyd, sok ott a hajléktalan, az alkoholista fajtából, sajnos. Am. Sárvár gyönyörű város, imádom.:)
2009. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszoló egy idióta. Összesen van 2 hajléktalan a városban, és a kocsit szerintem sehol sem kell féltened, nem jellemző a feltörés. Várhídtól jobbra, az önkormáynzat előtt van biztonsági kamera, ha ennyire félsz.
2013. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!