Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek van esélyem olyan...

Szerintetek van esélyem olyan nyaralót találni, ahol csak ketten lennénk, és nincsenek ott mások? Hol keressek? Mintha ilyen nem is létezne, hogy két főre is kiadjanak egy kis házat.

Figyelt kérdés

Extrákra már nem is merek számítani, hogy vízparti legyen, esetleg medence legyen az udvarban.

Ár - normális keretek között - nem számít, OTP SZÉP-kártyával fizetnék, gyűjtögetem rajta elég régóta.



2013. jan. 7. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de ezeket magánszemélyek adják ki, akik értelemszerűen csak készpénzt fogadnak el, SZÉP kártyát nem.
2013. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is van esély erre. Nekem van Balatonlellén közel a parthoz egy kis nyaralom, és sokszor vették ki párocskák akik édes kettesben voltak.

Nézz körül a magánemberek között is..

Szállodában, apartmanokban nem lesztek csak ti ketten.

2013. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Két főre is ki szoktak adni egy kisebb házat, általában úgy is adják meg az árat (forint/éj/ház), nem fejenként.


Én itt szoktam pl. balatoni szállások között mazsolázgatni:


[link]


Sok helyen elfogadták az üdülési csekket is (magánszemélyek), de azt nem tudom, hogy a SZÉP kártyával mi a helyzet.

2013. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnézem a linket is.

Tapasztalataim szerint magánszemélyek (között is vannak olyanok, akik) fogadnak el SZÉP-kártyát, persze, nem mindenki. Csak mindenkinek olyan óriási háza van, hogy két-három szint, négy-öt szoba.

2013. jan. 7. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez a negyedik amit megnéztem

2013. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hoppá ez is kétemeletes
2013. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Balatonlellés vagyok

Megkaptam az üzenetedet. Sajnálom de én nem fogadok el szép kártyát csakis készpénzt.

2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!