Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton melyik részére...

A Balaton melyik részére érdemes kiruccanást tervezni, idén nyáron? (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok! Még 3 másik jó baráttal le szeretnénk menni a Balatonra, többek között kikapcsolódni, bulizni is világot látni.

A Balaton melyik részét ajánlanátok nekem, ahol tudnánk hajókázni, szép tájat látni, elmenni bulizni, jót strandolni...és ahol a legtöbb a látnivaló? :)

Fiatalok vagyunk, és még rajtam kívül nem nagyon volt ott senki a társaságból :)

Olyan hely kéne ahova sok fiatal jár, és lehet bulizni, "élni" :)



2013. jan. 13. 20:16
 1/4 anonim válasza:

Elsőre Siófokot mondanám. Ott hatalmasat lehet bulizni :)

De ha jobban belegondolok inkább Balatonfüredet mondom. A környéken rengeteg látnivaló van. Ha nagyon akarsz akár a Bakonyba is lehet túrázni. Nagyon jó strandja vannak. De a best az a Sundence park. Szálláshely és rengeteg szórakozóhely/bár van egy rakáson. Ráadásul mellette van az aquapark. Szokott lenni Risefm-es esti fürdőzés is ott :) Nekem nagyon adja.

2013. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és Siófokra mikor érdemes menni, melyik hónapban?:) Mikor vannak a bulik?

Mármint ezek fesztiválok lennének?

2013. jan. 13. 20:44
 3/4 anonim válasza:
Keszthelyt ajánlom , jó nagy strandja van, van sok szórakozóhely is, van látnivaló, meg ott van mellette Hévíz is :)
2013. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha buli áll az első helyen akkor Siófok, vagy Zamárdi.

Ha kirándulnátok, akkor Balatonfüred. Füreden sok szép hely van, és a környéken is lehet kirándulni. Bár Füreden is van 1 jó szórakozóhely :)

Én Balatonfüredet mondom ;)

2013. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!