Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik megyében vannak legkeve...

Melyik megyében vannak legkevesebben a cigányok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Somogy megyeben. Ott jo emberek elnek. Nyiregyet keruld messzirol, az tele van... meg kb egesz kelet magyarorszag
2013. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
#1, te ugye azért írtad Somogyot, mert még életedben nem jártál ott? Rengeteg van, főleg Barcs környékén, meg az egész Dráva mentén a kis falvakban. Az én tippem valamelyik nyugati megye lenne, Vas vagy GYMS.
2013. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
A legkevesebb GYMS, Vas, Komárom-Esztergom és Veszprém megyékben él (arányaiban). Valamint Budapesten.
2013. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak úgy érdeklődöm, mert tudom hogy B-A-Z ba vannak a legtöbben, én meg sajnos itt lakok. Szerencsére egy olyan faluba ahol maximum 2 cigány család van, az se a késelős fajta. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 15. 19:38
 5/19 anonim válasza:
93%
Komárom-Esztergom megyében egy 3500 fős településen lakunk és itt egy darab sincs!!! Nekem ez nagy megváltás, mert előtte Miskolcon laktam az Avason! Bár a 80-as években az még nagyon jó hely volt, erős iskolákkal, sajnálom, hogy gettót csináltak belőle.
2013. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
82%
Pont Nyíregyen nincs olyan sok, mint mondjuk Győrben. Győr belvárosában mindig látsz rengeteget. Miskolc viszi a prímet, illetve Borsod, de azért Szabolcsban és Baranyában, az Ormánságban van igen sok... De egyébként az egész országban egyre többen vannak...
2013. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
3. BUDAPEST???????? Tele van. Ha nem zs akkor c.
2013. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Hát, meglepő, de Vas is tele van vele! Főleg Vasvár környéke, de Szombathelyen is, beköltöztették ezeket az összes jobb lakótelepre, be a belvárosba. Ahol mi lakunk jó környék volt 4-5 éve, azóta két cigánycsalád lakik csak a mi lépcsőházunkba, egész nap, most is, ordibálnak, azóta kirabolták a pincerekeszünket, tele van velük a Meki meg a kínaiak, és úgy az egész Fő tér, főleg hétköznap munkaidőbe. Szaporodnak rendesen, mi meg nem tudunk megszabadulni a lakásunktól, m senki nem akar a közelükbe költözni..szerencsére még nem olyan durva mint Miskolcon, de csak idő kérdése.
2013. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ahogy az utolsó írta: sajnos már itt Vas megyében is elszaporodtak, bár talán azért még annyira nem.
2013. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

akkor osszegeznem az iment leirtakat:


Mindenhol tele van veluk az orszag, nem lehet elmenekulni eloluk sehova

2013. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!