Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Balatonalmád...

Mi a véleményetek Balatonalmádiban az Árnyas Parkról?

Figyelt kérdés
Nyaraltatok már ott? Szép hely? Igényes? Elvileg oda megyünk majd idén táborba, szóval jó lenne tudni, milyen a hely. :)) A weboldalát már láttam.

2013. jan. 18. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hogyha valakinek esetleg van képe róla (a ház belsejéről leginkább), az küldene nekem belőle? :))
2013. febr. 6. 20:13
 2/3 anonim válasza:
Két éve voltunk egy hetet. Hát elmegy kategória. A fürdő ugyan tiszta volt de minden tiszta pókháló. A melegvíz mindig épp akkor fogyott el mikor mi fürödtünk volna. Az akkor ott táborozó fiatalok elvoltak esténként elnéztük a játékukat :)
2013. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem meg pont fordítva volt: a hálószoba része úgy ahogy tiszta volt, de a fürdő az valami szörnyű, és ráadásul mi kifogtunk egy olyan házat ahol abszolút nem volt melegvíz ... De mondjuk máshol sem volt, csak talán egy nap, de nekünk akkor se... Ja és a WC-nk is elromlott, de mondjuk meg is javult magától (?). :D
2013. júl. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!