Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem tudtok olyan szállodát/hot...

Nem tudtok olyan szállodát/hotelt ahol van lehetőség wellnesre és az érkezés napján nem csak 14. 00 után lehet elfoglalni a szobát és a távozás napján meg nem 10. 00kor kell elhagyni?

Figyelt kérdés
Valamilyen kuponos akcióban szeretnék venni 3 nap 2 éjszakás félpanziós wellneszes utazást de eddig nem találtam olyat ahol az érkezés napján 14.00nál hamarabb el lehetne foglalni a szobát.

2013. jan. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs teltház, akkor általában odaadják a szobát 14 előtt. Mi múlthéten voltunk, elvileg 14 órától lehetett volna elfoglalni, de már odaértünk 11-re mégis elfoglalhattuk egyből.
2013. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően mindenhol ez a szabály.


Azonban, vasárnapi elutazás esetén gyakran lehetőséget biztosítanak a szobában maradásra estig.


Ennek ugye az az értelme, hogy rendbe tudják szedni a szobát a következő vendégnek, de mivel a hétfő legtöbbször szinte üres házzal megy, így ráérnek aznap takarítani...

2013. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani a saját tapasztalataim alapján, hogy nyugodtan menjetek hamarább. Volt,hogy megkaptuk a szobát hamarább, volt,hogy várni kellett rá.Addig körülnéztünk a hotelban, a bárban vagy a környéken.Ezt amúgy is megtennéd....csak fordítottunk a programon. S amikor megkaptuk a szobát, irány a wellness!!
2013. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!