Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit gondoltok: nem kellene...

Mit gondoltok: nem kellene Budapestnek egy igazi mulatónegyed?

Figyelt kérdés

Minden valamire való világvárosnak van mulatónegyede. Budapesten is van valami hasonló, leginkább a VI. kerület Nagymező utcai része. De a lakók állandóan panaszkodnak a zajokra, stb.

Mit gondoltok arról, hogy a budapesti mulatónegyed egy külső kerületben kerülne kialakításra?

Szerintem pl. Kőbánya Ligettelek városrésze tökéletes lenne erre a célra (Kőrösi Csoma Sándor út és a vasutak által bezárt háromszög). Ugyan be van építve, de viszonylag ritkán lakott (a Belvároshoz képest).

Ráadásul a tömegközlekedés is szuper lenne a 3-as villamos pályáját felújítva.

Ez a X. kerületnek is fejlődési lehetőséget adna, de az egész fővárosnak is szerintem.

Ligettelek szerintem ideális mulatónegyed lehetne (igényes) kocsmákkal, diszkókkal.



2013. febr. 21. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A X.kerület ritkán lakott terület??? Hol élsz te??

Tele van lakótelepekkel amik tele vannak.

Kezdve ha már említetted a Kőrösi Csoma lakótelep (Zalkánál van) 10 emeletes lakóépület- 1-24 kapuig. Én a 1-es kapunál éltem a tizediken, és 81.ajtó. Vagyis minden tiz emeletnél 81 lakás van. ott van még az Óhegyi, Újhelyi lakótelep. A pongrác úti lakótelep. A Zalka lakótelep..stb.. Sokan élnek a X kerületben..

2013. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Francnak se lenne kedve Kőbányán partizni. Késelések kb mindennaposak lennének.
2013. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kéne. Csend és nyugalom kéne.
2013. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A Hajógyári sziget nem erre "specializálódott?"
2013. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mennék ki a belvárosi lakásomból, a belvárosi munkámból ki a francba mulatni.
2013. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ez a város semmit sem érdemel. Mert nem értékel semmit a lakossága.
2013. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden kerületbe, vagy legalább néhány kerületenként kéne egy közös szórakozócentrum régiók szerint, elvégre a külvárosból nemigen szeretnek a belvárosba járni este/éjszaka, és fordítva.
2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!