Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Duna vonalától keletre...

A Duna vonalától keletre milyen úticélt ajánlanátok, milyen helyeket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Nyáron akarunk elmenni 4 napra. Nyíregyházán lakunk, ezért a Dunántúl messze lenne, sok lenne az útiköltség. Milyen helyeket ajánlanátok, ahová érdemes elmenni? Szóba jöhet hegyvidék is, de kisváros és nagyváros is. Egerben, Szilvásváradon, Parádsasváron, Mezőkövesden már voltunk. Ja, és fontos, hogy busszal, vagy vonattal könnyen megközelíthető legyen.
2013. febr. 24. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szolnoktól viszonylat nem messze délre van Cserkeszőlő. Nagyon szép kis település (bocsi én nem ott lakok), kiváló fürdőhely, szállás-étkezés, well-nes és amit akarsz. Keresd ki a net-en a honlapjukat. Ha Nyíregyházáról Szolnokig van jó vonat-busz közlekedés, akkor Cserkéig is el tudtok menni busszal.


Van még délebbre Gyula, szintén szép fürdőhely, de szerintem az már legalább olyan messze van tőletek, mint a dunántúl.

2013. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fürdőhelyeket nem kedveljük, nem szeretünk strandolni, inkább barangolni, nevezetességeket megnézni.
2013. febr. 24. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:

A Duna vonalától keletre nem tudom találsz-e olyan helyet, ahol 4 napon keresztül tudsz barangolni, nézelődni stb.

Akkor inkább az Északi-rész, Miskolctapolca, Aggtelek-Jósvafő (csodálatos barlangrendszer) hasonló.

2013. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aggtelek - barlangok és kirándulás a Nemzeti Parkban

Miskolc (Lilafüred-Diósgyőr-Ómassa)

Szeged -kulturális programok

2013. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Szeged, akkor a Szegedi Szabadtéri Játékok idejére kössetek le szállást, és vegyetek 1-2 előadásra jegyet már elővételben.

Ha az ittlét (Csongrád megyei vagyok) idejére esik aug. 20.-a is, akkor busszal könnyű elmenni az Ópusztaszeri Emlékparkba, ott aznap egész napos emléknap, stb. stb. Be lehet ütemezni Szegeden az állatkert, a növény-arborétum meglátogatását. Így már a 4 napra egy jó kis kirándulás lehet.

Ha valamiben esetleg tudok segíteni, írjatok nyugodtan akár a privimre is.

2013. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt most véletlenül találtam, gondoltam, ide rakom nektek, rakd el, hátha szükségetek lesz rá.

2013. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!