Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes egyesületben kajakozni?

Érdemes egyesületben kajakozni?

Figyelt kérdés
Nem lenne pénzem rendszeres edzésre, viszont néha azért szeretnék kajakozni egy sort. Lehet csak úgy hajót bérelni, és a Dunára kimenni? Vagy valami engedély kell?

2013. jan. 17. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs pénzed akkor nem érdemes, mert a tagságit fizetned kellene. Nem tudom lehet-e hajót bérelni, de ezt a megoldást reálisabbnak látom.
2013. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én használtan vettem tavaly kajakot, székesfehérvári vagyok, így nem mondhatom, hogy akkor amikor akarok, de jó időben, ha tehetem akkor mindig valahol a balcsin vagy velencei tavon vagyok:)
2013. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erdemes egyesuletben kajakozni. Eloszor is ha valamilyen vizisporzot akarsz csinalni akkor uszovizsga kell hozza. Ha meg nincs penzed akkor telen ne jarjal edzesre hanem csak tavasszal ... Egyesuletbensokkal jobb.. Olyan mintha szereznel egy masodik csaldot.. Uj baratokra teszelszert. Es jobban figyelnek rad kajakozaskor...
2013. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!