Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen kirándulóhelyeket,...

Milyen kirándulóhelyeket, ajánlotok Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valami jó kirándulóhelyet Budapesten, ahol eltölthetek egy szép napos délelőttöt vagy délutánt? Az untig járt helyek nem érdekelnek, már ezerszer jártam ott (mint pl. Normafa, Gellért-hegy, Kopaszi-gát, Városliget)Olyan helyet keresnék, ahová bkv-val is el tudok jutni, szép a környék, és nem csak ücsörögni lehet egy padon.

2013. febr. 28. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A Dunán közlekedő kishajókat ajánlanám figyelmedbe. Kiszállhatsz a Rómain, ehetsz-ihatsz, vissza egy másikkal. Lehet megnézni a Margitszigetet is. Napos időben a Duna mindig csodálatos.
2013. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
János-hegy, esetleg Libegővel egybekötve?
2013. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sas-hegy - természetvédelmi terület, bemutatóközponttal

Budakeszi Vadaspark

Árpád kilátó

Gül Baba türbéje

2013. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óbuda a Pál-völgyi cseppkőbarlang?
2013. márc. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Sas-hegy, a vadaspark, a hajókázás és az Árpád-kilátó jó ötlet. A többi helyeken már jártam. Az a baj, hogy mindig megyek valahová, így már szinte mindenhol voltam. Olyan helyeket keresek, amik kevésbé ismertek, de mégis nagyon szépek, és bkv-val is megközelíthetők
2013. márc. 11. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!