Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy a legrövidebb és legegysz...

Hogy a legrövidebb és legegyszerűbb eljutni Budapestről Egerbe tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Te magad is össze tudod hasonlítani az időket, árakat.

[link]

[link]

2013. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, ezt én is megtudom nézni, olyan emberektől érdekelne válasz, akik sűrűn járnak Budapestről Egerbe tömegközlekedéssel. Személyes tapasztalatok érdekelnének... Köszi.
2013. márc. 5. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel közvetlenül van vonat és busz is, értelemszerűen vonattal, vagy busszal.


Nem igazán értem, milyen más technikát akarnál még a vonaton vagy a buszon kívül. Tudtommal más tömegközlekedés ekkora távolságra nincs. Ergo lusta voltál, de kikéred magadnak :)

2013. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam arra járni vonattal, már teljesen kulturált vonatok járnak arrafelé 2 óránként, viszonylag gyorsan is és nem nagyon szokott késni.

A buszt nem tudom.

2013. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egerbe járnak autópályán is közvetlen járatok.. annak a sebességére se nagyon lehet panasz..
2013. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én busszal jártam, de a vonat is jó, barátnőm azt szerette. 2-3 éve a busz jobb volt de mostanra IC-k is járnak, talán jegyárban nagyjából ugyanott vannak, időben a busz 5-10 perccel rövidebb.

Egyéni döntés, pl. ha szeretsz útközben pisilni, akkor vonat, ha nem szereted a hatalmas bőröndjeid felcipelni a vonatra és felrakni a csomagtartóra, akkor busz.

Egerben a vasútállomás távolabb van a belvárostól. Pesten a Keletinél a villamostól többet kell gyalogolni a vonatig mint a Stadionoknál a buszig, de több BKV járatnak van a Keletinél megállója.

2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia! Én sokat járok Budapestről Egerbe, általában busszal. Legtöbbször péntekenként , ilyenkor nagyon sokan vannak rajta sajnos, érdemes előre megvenni a jegyet, mert akkor hamarabb felszállhatsz és biztosan lesz helyed. Mindenképpen figyelj oda mert vannak gyorsabb és lassabb járatok is !! Érdemes megvárni az Eger-Expreszt mivel ez nem áll meg mindenhol, csak pár helyen, Egert kivéve.


Bár most pénteken szerintem a vonatot választom, kipróbálom azzal jobb e vagy sem, aztán majd írok :)

2013. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj igen, én emiatt rendezgettem az órarendem, hogy ne a csúcsforgalomban kelljen buszozni, mert akkor nem lehet felférni. Expressz busz megy minden órában, negyedkor. Régen a busz sokkal jobb volt, ma már a vonatokat is fejlesztik, "át akarják nevelni" az embereket rá. A Füzesabony után megálló csigákra ne szállj fel, az IC-k viszont gondolom jók.
2013. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van közvetlen vonat és busz is, de a vonat sokkal kényelmesebb.
2013. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!