Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Máv-nál a lakóhelyem és az...

A Máv-nál a lakóhelyem és az iskola között vehetek csak bérletet?

Figyelt kérdés
Mostanában máshová kell járnom gyakorlatra, mint amerre az iskolám van, pont ellenkező irányba, de ugyan azon a vonalon (Kiskunfélegyháza-Kecskemét) de a vonaton nem akarják elfogadni a bérletet, mondván, hogy a kedvezményt csak a lakóhelyem és az iskola között vehetem igénybe, váltottam már erre ki egy igazolólapot az állomáson, hogy Kecskemétre járok gyakorlatra, idáig vehessek bérletet,(a papírjaim diákigazolvány stb rendben vannak) igen ám, de ebbe is mindig belekötnek, akkor hogy is van ez?, mert akár tetszik nekik akár nem nem fogok két irányba bérletet venni dupla pénzért, akkor már inkább busszal járok.

2013. márc. 19. 17:52
 1/1 A kérdező kommentje:
jah, de jegyet már vehetek, ha ez így van akkor egy nagy gazember ez a MÁV-is mert két hét alatt megkeresnék rajtam még 50% kedvezménnyel is a bérlet árát
2013. márc. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!