Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van Magyarországon olyan...

Bazsikahh kérdése:

Van Magyarországon olyan épület mint Angliában a Potters Manor House vagy a West Park Hospital?

Figyelt kérdés

aki esetleg nem tudná mik ezek:

[link]

[link]


Két elhagyott, romos ház, mely rengeteg fotóst vonz .



2013. márc. 19. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen típusú épületeket nem fogsz találni Magyarországon mert nálunk teljesen más volt az építészeti szabvány. De romos, kihalt épületek kis millió van ha fotózni támadna kedved.

Pl: Ott van a kihalt Katalin bánya és a környékén lévő kihalt lakótelep.. Olyan 7-8 évvel ezelőtt voltunk arra és talán 4-5 lakó élt még ott. Mintha Silent Hill--be ment volna az ember.

Vagy ott vagy Recsk. A munkatábor és a bánya is eléggé érdekes látvány..

Vagy ott van a 200 éves szellemkastély Pártosfalván.

Vagy ott van Szarkás az elhagyatott tanya..

Vagy ott van Elhagyott kastély – Wenckheim Kastély

[link] így nézett ki

[link]

most így néz ki..

2013. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhagyott épület? A gödöllői arborétumban van néhány. Nagyon király, kicsit Csernobil feeling, még használati tárgyak is vannak...
2013. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tom, hogy van ez, de én meg lépten-nyomon ilyenekbe botlok. Szóval annyira ritkák mégse lehetnek:D Menj el pl. az újpesti Szúnyog-szigetre, ott is fogsz találni. Vagy ugyanott, csak az Északi összekötő híd másik oldalán, a volt Gázgyár épülete is ilyen. A külkerületekben érdemes keresgélni szerintem. Ahol lakunk, több ilyen hely is van, de nem ilyen kiterjedt épületek, csak apró családi házak (voltak). De például a Király utcában is láttam ilyen épületet.
2013. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!