Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Magyarország lehangulat...

Melyik Magyarország lehangulatosabb, romantikázásra leginkább alkalmas wellness szállodája vagy panziója?

Figyelt kérdés

Hangulatában valami ilyesmit keresek....


[link]


2013. márc. 21. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
árban ez alá kell menni? Szilvásváradon a La Contessa is nagyon jó, de kb. ugyanaz színvonalban, mint a Shiraz.
2013. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hegykőn a Tornácos Panzió. Komfortja, finom reggelije és wellnesssolgáltalásai ellenére olcsó, megfizethető. Legkönnyebben úgy lehet elérni, hogy Sopronban felülsz egy távolsági buszra, amely Hegykő felé visz. A szálloda pont a főút mellett van. De korán foglald le a szobát, mert nagyon keresett.

[link]

2013. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen romantikázásra gondolsz? Maga a szálloda, vagy a környék is?

Elég annyi, hogy pl. a szobában legyen 2 személyes pezsgőkád? (ez már sok helyen van).


Nekem ami tetszik az a Gubacsi Malom, szerintem hangulatos, és romantikus is. (pároknak van, jó csomag is)

www.gubacsimalom.hu

Apum szerint nagyon pöpec. (mi májusban megyünk majd)


A másik, ami szerintem, hangulatos, és romantikus is lehet az Tatán a Kristály Hotel. Magyarország legrégebb óta üzemelő szállodája.

www.thecrystalhotel.com

2013. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!