Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vannak M. o-on olyan szp...

Vannak M. o-on olyan szp hegyes, folyós, patakos, fenyves tájak mint pl. Ausztria, Erdély, Kanada. Stb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 23:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ha igen, hol?
2013. márc. 29. 23:01
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha van olyan magas hegység, mint a felsorolt országokban, akkor igen. Innen most logikázd te tovább.
2013. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ilyen kérdést tettél fel, gondolom #2 tökéletesen pontos válaszát nem bírod felfogni, szóval megkönyörülök rajtad: nem, nincsenek.
2013. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
á, elárultad neki :D gonosz vagy :D :D
2013. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hegyes, patakos tájnak Szilvásváradon a Szalajka-völgyet ajánlanám. Nekem az az egyik kedvenc helyem az országban. Jó még a Rám-szakadék is.
2013. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Vannak Magyarországnak is gyönyörű tájai, csak meg kell találni azokat. Lehetne sorolni, de mivel a szépség egy eléggé szubjektív dolog, mindenkinek magának kell megtalálnia azt, ami számára szép, ami neki tetszik.

Érdemes elmenni többször túrázni, akár egy túra szakosztállyal is, a túravezetők általában éppen olyan helyekre szoktak túrát szervezni, amelyek sok ember számára vonzóak, azaz számukra szépek.


Sokszor nem is annyira maga a táj a szép, mint az a hangulat, amit például egy nyári naplementekor, vagy egy kellemes őszi délutánon, vagy tavaszi reggelen kelt... (A telet azért hagytam ki, mert azt én nem szeretem - de ettől még másnak lehet gyönyörű is.)


Szerintem nézz körül az országban, látogass el sok helyre, és biztosan fogsz találni sok olyan tájat, ami valamiért kellemes emléket fog jelenteni neked, ami valamiért vonzani fog vissza, vagyis amit bármilyen ok miatt de SZÉPNEK találsz.


Jó utat! :-)


Pedro

2013. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom(:
2013. márc. 30. 08:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Három a magyar igazság alapon írok hármat :)


Visegrádi-hegység

[link]

[link]


Lillafüred

[link]

[link]

[link]


Püspökszentlászló és környéke

[link]

[link]

2013. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Luczian válasza:
52%

Nincsenek.

Az általad felsorolt tájak 1000 méternél magasabb hegyek jellemzői. Ezeket az átkos trianoni békeszerződés alkalmával elcsatolták tőlünk.:(

A közelünkben lévő három legnépszerűbb ilyen jellemzőkkel

megáldott hely a Magas-Tátra, a Szlovák Paradicsom és a Pádis-fennsík a Bihar-hegységben.

Készítettem egy videót egy hasonló helyről:

http://www.youtube.com/watch?v=oB06G1HhWu0

2013. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hmm. Koszonom(:
2013. márc. 31. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!