Kezdőoldal » Utazás » Európa » A bécsiek tényleg állandóan a...

A bécsiek tényleg állandóan a halállal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy a bécsiek már tizenéves koruk óta arra gyűjtenek, hogy majd szép temetésük legyen, nagyon sokszor sétálnak csak úgy a temetőben, a hagyományos helyi dalok nagyon szomorúak és szinte mind a halálról szól és Bécsben van a legtöbb öngyilkosság egész Ausztriában.

2013. márc. 16. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok bécsivel találkoztam már, de sosem hallottam még egyet sem a halálról beszélni. Annyira azért nem más az ottani mentalitás sem, valsz az ottani tinik 99,9%-ának eszébe sem jut, hogy tizenévesen a temetésére takarékoskodjon.
2013. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A svájciakat meg az mozgatja, hogy életükben minél több csokit zabálhassanak. Hát ki érti ezeket a hüje külföldieket...?
2013. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Franciák meg kiskorúktól kezdve csigát gyűjtenek egy nagy, lyukas kalapba, hogy legyen mit felszolgálniuk az esküvőjükön. Miért kell minden sztereotípiát elhinni?
2013. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem igaz, és kedves utolsó előtti (utolsó utáni voltam) a hülye nem j....
2013. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ebben a formában egyáltalán nem igaz. Tény azonban, hogy kicsit kevésbé kezelik távolságtartóan az elmúlás gondolatát annyiban, amennyiben pl. a temetőkben valóban szoktak sétálgatni a bécsiek. Megjegyzem, Magyarországon is vannak nagyon szép sírkertek, amelyek érdemesek volnának arra, hogy az emberek kikapcsolódásból is látogassák azokat.
2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!