Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Te miket néznél meg a Hortobág...

Te miket néznél meg a Hortobágyi Nemzeti Parkban? Ha már voltál ott, miket néztél meg? Mi tetszett a legjobban és legkevésbé? FONTOS!

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!! :)

#Hortobágy #Hortobágyi Nemzeti Park #Hortobágy látnivalói
2013. ápr. 1. 13:51
 1/3 Márciuska ***** válasza:
Pár éve voltam ott. Először a kisvasúttal kimentünk a halastavak közé. Maga az út nem volt érdekes, mert a vonatból csak nádat lehetett látni, viszont a végállomáson van egy magasles, ahonnan távcsővel lehet nézni a madarakat, az nagyon tetszett. Voltam a pásztormúzeumban, az is nagyon érdekes volt, egy csomó mindent láttam, pl. szárnyékot, pásztorkunyhót, szűröket és egyéb ruhákat, pásztorok használati tárgyait, amikről ma már azt sem nagyon tudjuk, mik azok. Amit igazán érdemes megnézni, az viszont a szekerezéssel bejárható puszta-túra. Ez a lényege az egésznek, itt láthatod igazán a Hortobágyot. Szekerekkel vittek végig egy jó nagy területen, (már ez is érdekes volt) és több helyen megálltunk, láttunk mangalicákat, szürkemarha gulyát, rackajuhokat az aklukban, szabadon nyargaló ménest, és volt csikósbemutató.
2013. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített!! :)
2013. ápr. 8. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


A filmet is nézd meg: csodálatos!!!

2021. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!