Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik hely tetszett a legjobb...

Melyik hely tetszett a legjobban és a legkevésbé külföldön azok közül, ahová eddig utaztál nyaralni/várost nézni, stb? Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

a legjobb,örök favorit Barcelona. oda visszajárok,amikor tehetem.

a legnagyobb uncsi és csalódás London,a kocsmák nem érdekelnek,tetoválást,piercinget nem akartam csináltatni,nehezen találtam normális éttermet,az utca zsúfolt volt,a taxis a rossz közbiztonsággal rémített el,a Harley bolt messze a város szélén,közben átutaztam egy lepukkant fekete negyeden,kosz és büdös volt,gusztustalan népekkel,ocsmány üzletkékkel,graffitivel,szélfútta szeméttel...

2011. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a legjobban Egyiptom tetszett, Hurghada, Kairó, Vörös-tenger, korallok, halak, sivatag, állandó napsütés és jó idő. Egyszerűen leírhatatlan.


Ami szar volt az Krakkó, nincs ott kb semmi, és nem éri meg annyit utazni.

2011. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

legjobban: egyiptom- hurghada sindbad hotel & aqua park. nagyon szép, jó a kaja, süt a nap tisztaság van. de ami a legjobban megfogott, h mindenki tényleg kedves nem úgy mint itthon:)utcán is vadidegen is kedves, pedig nincs belőlle haszna:)

legkevésbé: Mo. bármely területe. szemetes/mocskos undorító az emberek viselkedése

2011. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Barcelona és Istanbul szerintem a legjobbak


ami sztem a legrosszabb az Nápoly

Nápoly európa legalja....aki volt ott az tudja, aki meg nem az el sem tudja képzelni mi van ott...az nem rusztikus hanem koszos mocskos elmaradott romos és még fél órán keresztül sorolhatnám a negatív dolgokat


néger negyed az nem rossz, angliában nem annyira rossz inkább Franciaországban..ott voltam már olyan néger negyedben, hogy tényleg mezítláb járkáltak a kiskölykök a romok közt

2011. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Skocia, Highland az abszolut favorit, illetve Blad, Slovenia. Mindketto meseszep, relaxalo, egyszeruen fantasztikus.


Ami nagyon nem tetszett es soha nem mennek vissza az Olaszorszagban Milano es Lido di Jesolo. Borzalmas mindketto, az elso jellegtelen, unalmas, szurke a masik meg csak egy sablonos udulovaros es meg csak a tengerpartja sem szep.

2011. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*Bled
2011. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Ahol "törzsvendég" vagyok az az észak-olasz tóvidék (Garda, Comoi-tó, Maggiore) Velence, Caorle kedvelt még Capri, Prága, valamint télen az osztrák Saalbach-Hinterglemm sívidék.

Ami legkevésbé tetszett az Nápoly (bár tőle délre alig 30km-re van Olaszország egyik legszebb vidéke a Sorrento-i félsziget és Capri), Saint-Tropez (semmi különleges a nagy felhajtás ellenére),

2011. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TijuMK ***** válasza:
81%

Nekem a kedvencem Marokkó, ott is Agadir, ma jöttem haza nagyon jó volt, kedvesek az emberek, szép az óceán, most kellemesen meleg van nem az a 40fokos hőség mint nyáron, kifejezetten jó kirándulós idő, a kikötőben meg nagyon finomak a tengeri herkentyűk.

Olyan helyet nem tudok ami nagyon csalódás lett volna nekem, eddig szerencsés voltam az utazásaimmal.

2011. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%
Ausztrában a "Salzkammergut"-i tóvidék csodálatos. Wolfgangsee, Attersee, Monsee, Bad Ischl....
2011. ápr. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is sok helyen jártam már, de London valami elképesztően jó hely! Télen nem túl hideg, nyáron nem túl meleg, tavasszal is ideális! Az esőt is ki lehet bírni! Aki szereti a nagyvároskat, a nagyvilági életet akkor London a legjobb! Ha vásárolni akarsz is a legjobb hely, nem számít, hogy mennyi pénzed van! Kb 10 E ft körüli összegért annyi minden vásárolsz, mint mondjuk pesten 30 E-ért! Ami ilyen drágább cuccok, pl. cipők ilyen 25E Ft-körüli összegért olyat veszel mint itthon 80E-ért! Londont látni kell!


A legrosszabb nekem Ciprus volt! Egy napig el leeht lenni Nicosiában is, de amugy az egész nagy unalom!nincsen ott semmi, a kaja nagyon rossz! Pedig imádom a görög kaját, de ott kb. nem esznek húst cs görögsalátát és az egy idő után kicsit uncsi!

2011. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!