Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy nagy csapattal mennék el...

Dj yuri kérdése:

Egy nagy csapattal mennék el 1 hétre vagy 11 napra még nem tudjuk pontosan, Hajdúszoboszlóra, a szállás már megvan csak azt nem tudom hogy mennyi pénzt vigyek magammal kajára, belépőkre, piára, utazásra stb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:59
 1/7 anonim válasza:
Ha lány vagy ne is végyél
2013. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fiú vagyok:D
2013. ápr. 1. 20:12
 3/7 anonim válasza:
Akkor vagy 1 millió forintot :(
2013. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a buli alatt nem a kurv@zást értettem:D
2013. ápr. 1. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy 7 napra mesz vagy 11 re. elobb tisztazzatok le, aztan jobban lehet kalkulalni.

Eloljaroban annyit, hogy 11napra majdnem a duplajat, mint amennyit 7 napra vinnel.

2013. ápr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
7 napra megyünk
2013. ápr. 2. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem mentettek.


Sokat kell vinni. Úgy emlékszem, hogy utóbbi időben eléggé szeretik kicsalni a pénzt az emberek zsebéből. Bár 2 éve voltunk utoljára.

/Nagyon sokat drágult/


6x voltunk ott nyaralni. 1. alkalommal akkor voltunk mikor 7 éves voltam és folyamatosan minden évben voltunk 12 éves koromig utána két év múlva voltunk.

Eleinte jó volt mert nem volt valami felkapott hely. Viszont utoljára mikor voltunk zsúfolásig tele volt a strand. Régen mindig egy plédet és két törülközőt terítettünk le, hogy kényelmese elférjünk. Legutoljára annyira zsúfolásig volt, hogy 1 törülközőt alig bírtunk leteríteni.

Szóval mi azóta nem voltunk és egy ideig nem is akarunk menni.

2013. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!