Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk a Balcsira nyaralni?

Hova menjünk a Balcsira nyaralni?

Figyelt kérdés
Július közepén szeretnénk menni. 8-10 fő menne, csak fiatalok ! Ezért olyan helyet keresnénk, ahol bulizni, szórakozni lehet, de azért napközbe van látványosság is. És ne legyen túl drága. Zamárdi kilőve a Sound miatt, Siófok meg drága. Balatonlellén gondolkoztunk, ez megfelelne az elvárásainknak? Vagy mit ajánlotok? Köszönöm. :)
2013. ápr. 3. 16:36
 1/10 anonim válasza:
én Balatonfüredet ajánlanám.
2013. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lellét én imádom, de annyi szórakozási lehetőség biztosan nincs mint Siófokon. Amúgy szerintem nem drágább a többi balatoni helynél. Mindenhol van olcsóbb és drága szállás is.
2013. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De Lellén sok fiatal van? Szórakozás/éjszakai élet milyen? 4 napig nem unatkoznánk ugye? :)
2013. ápr. 3. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a Balcsin nem tudok unatkozni :)

Vannak fiatalok, de azért szerintem több a családos nyaraló. Max. 2-3 kifejezetten bulihely van.

Ha bulizni akartok, én még mindig Siófokot javaslom. Az az éjszakai hangulat, ami ott van, szerintem kb. sehol máshol nincs Magyarországon. Az egész belváros egy óriási bulihelyszín lesz, mindenhonnan jön a zene, és mellette ott a Balaton... Át kell élni :)

2013. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kezd meg fogni nagyon Siófok. :) Szabad strandja van? Napközbe a bulizáson kívül milyen programokat tudsz? Köszönöm a segítségedet. :)
2013. ápr. 3. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Az Aranypart szabad strand, azt hiszem az Ezüst fizetős. Az Aranypart több mint egy km hosszú... Program? Fürdés fürdéssel :) Amúgy napközben is be lehet menni sétálni a városba, de ez szerintem 40 fokban nem nagy élmény.

Most még az jutott eszembe, hogy foglaljatok olcsóbb szállást valami szomszéd városban és este át tudtok menni bulizni vonattal. Hajnalival meg vissza...

Szívesen írok tapasztalatot, imádom a Balatont, Lellére jártunk kiskoromban évekig, azt azért imádom, barátommal meg Siófokra járunk pár éve. Mindig elmegyünk bulizni is :)

2013. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg lehet hajózni valamerre, vízibiciklit bérelni, vízicsúszdázni, mindent, amit egy vízparton csinálni szoktak az emberek.
2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Még nem éltem át a siófoki éjszakát, addig nem is igazán tudtam elképzelni milyen! Most már kihagyhatatlan szinte minden évben! :)
2013. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. ápr. 6. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Balatonfüred
2013. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!