Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csináltatott valaki az elmúlt...

Csináltatott valaki az elmúlt pár hétben a központi okmányirodában normál eljárással útlevelet?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk haza a párommal és szeretnék új útlevelet igényelni, mivel idő közben összeházasodtunk, ezáltal megváltozott a nevem. Tudom, hogy hivatalosan 20 nap, ha normál eljárással kérjük, de engem a tapasztalat érdekel, kinek mennyi idő alatt jött meg az elmúlt hetekben. Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 17. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én január közepén kértem, február elejére kész lett simán, mindenféle extra nélkül. Bár nekem nem volt sürgős, majd csak nyáron fog kelleni.
2013. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 F K válasza:

Sziasztok,


a Visegrádi utcába el lehet menni időpont nélkül is?


Köszönöm előre is!

2013. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, oda mentem én is. Hétvégén is nyitva vannak (kb az egyetlen okmányiroda az országban szerintem)
2013. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 F K válasza:
Szuper, köszönöm szépen!
2013. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!