Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Júniusban az osztályommal...

Júniusban az osztályommal Egerbe utazunk. Megköszönném ha valaki mondana olcsó éttermeket Egerben. A Dobó tér közelében vagy igazából mind1. Nem is muszály éttermet, akár egy büfé, vagy egy hamburgeres vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Visszatérő vendég vagyok, nagyon ajánlom őket. Nem tudom, mi számít olcsónak, mindenesetre a pizzájuk jó és a kiszolgálás is korrekt. Ha osztállyal mentek akkor érdemes asztalt foglalni, mert sok helyük nincs viszont annál több vendégük :)

2013. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dorner étterem, a Vár alatt közvetlen ha jól tudom Kossuth út a sarkon 600 egy menü nagy adag finom és kb 10ből lehet választani ajánlom nagyon! Esetleg a vörös rák szintén a kossuth úton,vagy a belvárosban a széchenyi úton van a Falánk fanni ott a la carte lehet olcsón enni
2013. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem érdekelne, hogy a kérdést az osztályfőnök tette ide fel, vagy egy tanuló?
2013. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tanuló, akkor lehet leginkább a McDonaldsba mennének, esetleg nem messze tőle, a Sándor Imre úton van a Mr. Hoba ami szintén hamburger-pár rendes kaja viszonylag olcsón.

Régen a mozival szemben s Szantoffer is elég olcsó volt, de szerintem ma a belvárosban már semmi nem olcsó.

Vagy a plázában van egy csomó kajálda, ha az étkezés egész osztályos tevékenység lenne akkor lehet az lenne a legjobb mert ott mindenki megtalálná amit akar, aki nem éhes az is, akinek nincs sok pénze az meg elmegy a Tescoba.

2013. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.Tanuló voltam.
2013. máj. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!