Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az Erzsébet Utalvány gyerekraj...

Az Erzsébet Utalvány gyerekrajzos nyereményjátékkal kapcsolatban több kérdés is felmerül?

Figyelt kérdés

A Játék idıtartama: 2012. április 16. – 2013. április 16.

Beküldési határidő: 2013. május 07.


Ez ellentmondásnak tűnik!


Továbbá azt is kérdezném, hogy tényleg muszáj az egész borítékot elküldeni, nem elég kivágni egy részét? Ezek a Magyar Postával szerződtek, hogy jó sok papírt küldjünk?



2013. ápr. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy felmerül-e több kérdés. Ezt neked kell tudnod, hogy hány kérdésed van.



Szerintem nem ellentmondásos. Tavaly áprilistól idén áprilisig kell gyűjteni a borítékokat. Amiket aztán május 7-ig lehet beküldeni.


De tudtommal nem kötelező beküldeni. Tehát ha nem tetszik, hogy sok papírt kell küldeni, akkor ne küld be, én azt javaslom.

2013. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert egy boríték aztán rettenetesen nagy súlyt képvisel, amivel érdemes spórolni a postadíjban...


Meg ha egy részét küldöd be akkor más néven beküldhetnéd a maradék részét nem?

2013. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a gyerekrajzok kivágva sokkal kevesebb, és abban minden lényeges benne van, legfeljebb az Erzsébet logó még fontos lehet.
2013. ápr. 19. 17:45
 4/4 A kérdező kommentje:
minden más normális játékban elég kivágni a cuccost
2013. ápr. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!