Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik balatoni településre...

Melyik balatoni településre lenne érdemes nyaralni menni?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk a Balatonnál nyaralni idén nyáron, melyik települést ajánlanátok? Fontos, hogy szép és hangulatos legyen maga a település, szép legyen a strandja, és hogy ne a strandolás legyen az egyetlen dolog, amit csinálni lehet ott. Éjszakai élet, bulizási lehetőség nem számít.

Tihanyban és Siófokon nyaraltunk már, így ezeket most nem választanánk.

25N



2013. ápr. 26. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Balatonfenyves társas üdülő,ott még házunk is van:)) ha gondolod nézz szét google képeknél ha bejön lehet hogy kiadjuk.Na?
2013. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Balatonfüred sztem az egyik leszebb és leghangulatosabb Balaton-parti város, én is nyaraltam már ott a párommal. De ha Tihanyban már voltatok, akkor gondolom a környéket már nagyjából ismeritek, szóval ez esetben még Keszthely is nagyon szép, és ott van a közelben Hévíz, Zalakaros, a Festetetics-kastély és a Kis-Balaton.
2013. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Balatonon minden település pusztul le és egyre borzasztóbb állapotban van, KIVÉVE két települést: Siófok és Balatonfüred.


Aki bulizni akar, annak Siófok való.

Aki igényes, szép nyaralást szeretne, annak meg Balatonfüred.


Más lehetőség nincs.

2013. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nem teljesen igaz mert én mi minden nyáron Balatonfenyvesen nyaralunk,és hangulatos kis falu,mellette meg ott van egy köpésre Fonyód,ami szintén jó.1es voltam:)
2013. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, látjuk, te vagy az egyetlen az országban aki Fenyvesért rajong, és te is azért, mert pénzbeli érdeked fűződik hozzá. elég lesz a reklámból és ideje segíteni a kérdezőnek is.
2013. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD van benne igazság de hidd el simán ki tudnánk adni másnak is mert nem egy lerobbant lepratelepről van szó,hanem egy békés családias helyről.Itt nem kell attól tartani hogy elvágják az ember nyakát ellentétben Siófokkal vagy más felkapottabb várossal.Nekem tetszik fenyves és szerintem annak aki nem fesztiválozni akar hanem egy békés helyen ellébecolni azoknak ideális.De ott a google rá lehet keresni.
2013. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy Füreden meg Siófokon kívül az összes balatoni település lepukkant. Almádi, Csopak, Tihany, Szigliget mind nagyon szépek és hangulatosak.
2013. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak kisebb balatoni településeken szoktam nyaralni, a nagyobbakra meg csak átugrok néha esténként. Kedvenceim a keleti medence Balatonvilágostól Balatonfűzfőig, mivel számomra a (kör)panoráma is fontos.
2014. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a kistelepüléseken is akadnak látnivalók, hangulatos sétányok, utcák, esetleg tájház, de kilátók is jó eséllyel. Nem kell ahhoz Tihanyba, Füredre meg Keszthelyre menni.
2014. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!