Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Bp. Deák téren melyik irányba...

Bp. Deák téren melyik irányba kell venni a metrót, ha a Keleti Pályaudvarra akarok menni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Örs vezér tere felé, egyébként meg ki van táblázva minden.
2013. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elöször megyek Pestre és csak 20 percem van átjutni a Nyugatiból a Keletibe. Nem lesz idöm nézegetni a táblákat. Remélem átérek!
2013. ápr. 29. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Végül is nem olyan bonyoltult, mert ha a deákon leszállsz a 3 asról akkor keresd azt a lépcsőt ahol a kettes metró van kiírva ott lemész majd tábla jelzi hogy merre menj ott megint lesz lépcső lemész és rögtön lesz kint egy tábla hogy merre megy a metró arra szállj fel ami az Örs vezér tér felé megy és nem lesz gond.

Hogy 20 perc elég lesz azt nem tudom én egy nyugodt délelöttön 15 perc alatt értem oda, de ez attól függ mennyieen lesznek és hogy a tömeg mennyire tud haladni a másik metró felé, és hogy a keletinél hogy tudsz kijutni vagy hogyan tudsz lemenni a 3 asra a nyugatinál.

Ha leszállsz a nyugatinál ne menj be közvetlen a westendbe mert ott csak eltévedsz hanem közvetlen le az aluljáróba és keresd az M3 as táblát ott lemész és szevasz. Ha nagyon sürgős a dolog ahová mész akkor próbálj meg kicsivel korábban indulni mert bármikor közbe adódhat valami, és az a metrózási idő elég necces.

2013. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!