Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha én a Nyugati pályaudvarra...

Ha én a Nyugati pályaudvarra akarok eljutni, de én olyan vonattal közlekedek ami a Keleti felé megy, akkor hol tudnék leszállni és átszállni másik vonatra hogy eljussak a Nyugati pályaudvarra? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok jártas Pesten és nem tudok ott közlekedni se metro semmi :S
2011. jún. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod megoldani.

De leszállsz a keletinél, felszállsz a 73as trolira, ami közvetlenül elvisz a nyugatihoz. Nem bonyolult, hidd el, én is megcsináltam tök egyedül, pedig előtte még életemben nem jártam a környéken.

2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem tudsz vonattal eljutni. Viszont jó hír, hogy a Keletiből a Nyugatiba kb. 15 perc gyaloglással eljutsz, nincs messze!


Hasznád a Google Mapsot.


Nézd, most írtam neked be: [link]

2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

... vagy pedig a trolit, ahogyan az első hozzászóló írta.


Jó utat. :)

2011. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

... és ez is nagyon hasznos.


[link]


Megmondja, milyen buszra, villamosra, trolira, metróra szállj.

2011. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy valahogy meg lehetne oldani, de több órádba telne. Másrészről a pesti közlekedés, pláne a metró semmivel nem bonyolultabb, mint egy pályaudvar. Annyi a különbség, hogy összesen csak két vágány van.

Sokkal egyszerűbb, ha a keletinél megkeresed a metrót (érdemes figyelni a táblákat, ki van nyilazva, de ha mégsem találod, akkor kérdezz meg valakit), elmész vele a deák térre, ott átszállsz a 3-as metróra és elmész a nyugatiig.

Úgy általában ha bárhol eltévedsz vagy nem tudod, merre menj, kérdezz meg egy szembejövőt. Nekem eddig jó tapasztalataim vannak, mindig segíteni szoktak.

De talán még egyszerűbb, ha áttrolizol, megkeresed a 73-as megállóját, az elvisz a nyugatiig.

A kulcs itt is a kommunikáció, kérdezd meg az embereket, merre keresd a 73-as trolit, így könnyen megtalálod. Mikor utaztok, akkor is kérj meg valakit, hogy szóljon, ha a nyugatinál vagytok. Így 10-15 perc alatt megteszed az utat. Vonattal biztosan nem lennél félórán belül, ráadásul drágább is lenne.

2011. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát gyalog azért ne indulj neki, 3 km az út, az minimum félóra, ha sietsz, cuccokkal meg pláne. Trolizz.
2011. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És gyalog nehéz lenne oda eljutni?
2011. júl. 29. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!