Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor érdemes menni Balatonra?

Mikor érdemes menni Balatonra?

Figyelt kérdés
Mostanában gondoltam pár hét múlva, szerintetek mikor lesz jó a víz, hogy már fürdeni lehessen benne?
2013. ápr. 30. 16:26
 1/6 anonim válasza:
10%
Amikor piros hó esik.
2013. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Vannak akik már most is fürdőznek. Én még fáznék benne :D

Kikapcsolódni, pihenni most is leruccannék akár egy napra, lehet napozni, sétálni a parton, fagyizni, kicsit meglógatni a lábat a vízben... Ezernyi jó progi van, de az időkép.hu-n vagy a metnet-en meg tudod nézni a vízhőmérsékletet.

2013. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem amúgy már elég meleg van a balcsihoz. Sőt, ha ennél is melegebb lenne, még a Balatonban is megsülnék. Menj le helyettem is, mert sajnos én már jó rég voltam:( Pedig úgy lemennék:(
2013. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Furdesre meg varni kell, bar Hevizre mehetsz furdeni is..
2013. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:

Már simán lehet fürdeni, tegnap 23,5 fokos volt 1 méter mélyen Keszthelynél. Itt csekkoltam:

[link]

Most épp 22,9 fokos.

2013. máj. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Általában augusztusban a legmelegebb a víz, de sok más szempont is van, akár most is lemehetsz.
2013. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!