Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Repülővel mennék Marosvásárhel...

Splity2 kérdése:

Repülővel mennék Marosvásárhelyre és onnan szeretnék eljutni Kézdivásárhelyre . Nem tud nekem segíteni valaki hogy hogyan tudnék odajutni?

Figyelt kérdés
Néztem buszjáratokat meg vonatot is de nem találtam közvetlen járatokat sem azt hogy mennyibe kerülne ....

2013. máj. 7. 13:06
 1/7 lencsefőzelék ***** válasza:
Erdélyben elég rossz a vasúti és a buszközlekedés, sokan stoppolnak.
2013. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
19%
autóbusszal, vagy vonattal Sepsiszentgyörgyig, és onnan vonat vagy autóstop...
2013. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
19%

[link]


minden nap van járat, s Kézdiv.hely 30 km. akár utánad is jöhet akihez mész

2013. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van Romániai járat ami Marosvásárhelyről indul Budapestre és onnan viszza. Budapestről a Népligetből indult amikor mi mentünk haza. Ez ha jól számítom olyan 7000 forint lehetett, persze oda vissza (100lej volt, nem vagyok benne biztos hogy jól számoltam ki). És Marosvásárhelyről biztos van busz kézdivásárhelyre, de ezt már nem tudom.
2013. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
"Romániai járat" alatt autóbuszt értettem. (Most vettem észre hogy nem írtam oda,bocsi).
2013. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
19%
van autóbuszjárat is egyenesen Kézdivásárhelyre, Budapestről...
2013. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Marosvasarhelyrol van minden nap autobusz kezdivasarhelyig csak az a gond h delelott indul
2013. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!