Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki az Orangewa...

Utazott már valaki az Orangeways-el Marosvásárhelyre? Mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Kolozsvárra utaztam többször is Orangewaysel, Marosvásárhely a következő megálló, ha jól tudom, de azért leírom a tapasztalataimat. :)

Éjszaka megy a busz, Bp-ről betartják a menetrendet pontosan. Minden utas kap fülhallgatót,amit az előtted lévő ülésbe kell bedugni, vetítenek filmeket vagy rádiót hallgathatsz vele. Van olvasólámpa is. Lehet ingyen inni meleg italokat, a személyzet rendes, az ülések állíthatók, viszonylag kényelmesek, általában elég sok utas van, szóval arra számíthatsz, hogy lesz szomszédod, főleg, ha hétvégén utazol, érdemes a neten megvenni a jegyet, akkor még választhatsz is, hogy hol szeretnél ülni.

Az út szörnyű hosszú...nekem szenvedés volt, de én amúgy se nagyon bírom a buszozást. Visszafelé szinte mindig a menetrendben írt időnél sokkal korábban ért Budapestre.

Ha tudsz aludni a buszon, akkor nagyon jól jársz velük.

Összességében szerintem rendben van, az az én hibám, hogy nem tudok buszon aludni és szenvedtem a hosszú út alatt.

2011. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jún. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!