Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen látnivalók vannak...

Milyen látnivalók vannak Nyíregyháza vonzáskörzetében? Olyan 30-40 km-es körben, amiért érdemes lenne autóba ülni és elmenni megnézni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Nyíregyházi Állatkertet nagyon tudom ajánlani! Én Pesten lakom, de a családommal le szoktunk menni, mert csodálatos hely! 3-4-szer olyan kulturált, igényesebb, mint a pesti!! Illetve Sósótó nagyon szép környék, a tava is nagyon szép!
2013. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sóstógyógyfürdőre kimenni,az élményfürdő és strand nagyon jó,nemrég újitották fel.

Mellette az állatkert egész napos program.

Szintén ott van kalandpark,csónakázó tó.

Étteremként pedig a Hotel Tara,nézz utáni,kinézetre nem egy nagy szám,de ami kaját adnak,finomabbat a környéken nem találsz.

2013. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lipton18 válasza:
70%
Sóstót én is nagyon tudom ajánlani, több napot is el lehet ott tölteni.Emelet még ami most eszembe jut, az Tokaj.Szerintem ott se lehet unatkozni, ott van a hegy, strand a Tisza parton, jó éttermek, lehet sétahajózni a Tiszán, és emellett ott árulják a legfinomabb fagyit, amit eddig ettem!*_* Ha mentek, akkor mindenképp kóstoljátok meg."Vadas fagylaltozó" a neve a fagyizónak, az az aminek van egy terasza. +Sárospatak ugyan kb. 70km-re van, de ott van egy vár, amit szerintem érdemes megnézni:)
2013. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!