Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit erdemes megnezni Nagyvaradon?

Mit erdemes megnezni Nagyvaradon?

Figyelt kérdés
Tervezunk egy par napos kiruccanast a parommal es megneznenk Debrecent, illetve Nagyvaradot. Debrecenben mar jartam igy konnyen fel tudtam merni hova erdemes majd ellatogatni, de Nagyvaradrol mar joval kevesebb az informacio. Mi az amit mindenkeppen erdemes megnezni? Illetve, melyek azok a kornyekek/negyedek, amelyeket mindenkepp el kell kerulni? Ha jol tudom a vasutallomas negyede hatalmas nyomortelep es jobb kerulni, van meg ilyen esetleg? Masik ami fontos lenne, hogy mennyire kell vandalizmusra vagy rosszindulatu autosokra szamitani ha magyar rendszamu autoval furikazunk? Csak mert egy felvideki kirandulas alkalmaval mar lezuztak a kocsimat mert magyar... :S Koszi a valaszokat!

2013. máj. 12. 19:50
 1/3 Kitti3 válasza:
Van sok érdekes építmény (sokat sorolok fel ha nem baj):Püspöki Székesegyház,Nagyváradi vár,Püspöki palota, Szent-László Templom,Fekete Sas Palota,Holdas Templom, Városháza, Szent-László szobor, Kanonok sor,Nagyváradi Állami Színház,Görög-katolikus Püspöki Palota, Orsolya rendi templom, Ady Endre Múzeum, Garasos híd. Remélem tudtam valami jó látnivalót írni. Jó szórakozást előre is!:)
2013. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi! :) Es a masik felerol tudsz valamit mondani?
2013. máj. 14. 19:58
 3/3 Kitti3 válasza:
Nem tudok mondani semmit.
2013. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!