Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonlellén nyáron mennyire...

Balatonlellén nyáron mennyire zajlik az élet?

Figyelt kérdés
Van olyan jó mint Siófok? Oda megyünk nyaralni a barátokkal, de én még nem jártam ott sose és nem tudom milyen. Van ott hasonló hely, mint a siófoki Petőfi sétány? Discok, szórakozóhelyek milyenek?
2013. máj. 19. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár éve 2 "nagyobb" szórakozóhely volt, tudtommal az egyik azóta bezárt. Úgyhogy egyáltalán ne számítsatok siófoki nyüzsgésre, de azért nem fogtok unatkozni sem.
2013. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi minden évben oda megyünk, viszont inkább családnak való hely, mint bulizni vágyó fiataloknak. Van sok jó étterem, kert mozi, nagyon jó a strandja, van sétáló utca, de jóval rövidebb mint Siófokon, fél óra alatt kényelmesen bejárható az egész. Ha pihenni meg fürödni mentek, akkor ahhoz tökéletes választás, de nagy bulizásra ne számítsatok. Van egy disco féle ahol sosincs senki, meg talán egy karaoke étterem, ha még nem zártak be.
2013. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne számítsak nagy bulira? :/
2013. máj. 22. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ne, mert csalódni fogsz! Mondom, nagyon jó hely, de nem bulizós, mondjuk én ezért szeretem...
2013. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon biz
2013. máj. 23. 00:24
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, véletlen elküldtem.


Pedig nagyon bizonygatják a barátaim... Hogyan vegyem rá őket arra, hogy menjünk el Siófokra is?

2013. máj. 23. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hisznek neked, akkor sehogy. Majd meglátják, és utána még elmehetek Siófokra, nem olyan nagy a távolság.

Vagy mond meg nekik, keressék meg a neten a lellei discokat:)

2013. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tavaly két hónapot dolgoztam az egyik hotelban. Ha akartok lehet ám jókat bulizni. Nézzétek meg a StoneBeach-et vagy az Y cafét. Ezek jó kis helyek. :)
2013. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!