Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Először utazom repülőgéppel...

Először utazom repülőgéppel Zürichből Budapestre, s nem tudom, hol fogom megtalálni a csomagom Pesten. Úgy félek nem találom meg. Valaki elmagyarázná pontosan hol találom meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nagy bőrönddel mész (ugye tudod, hogy van kézipoggyász, amit felvihetsz a gépre Magaddal). De ha feladtad, akkor leszáll a gép, az utasok kiszállnak, mindenki egyfelé fog menni, el se lehet téveszteni! Lesz egy gyors útlevélvizsgálat, és mögötte nem sokkal a szalag. Fölötte kis képernyőn ki lesz írva, hogy melyik szalagon melyik érkező gép csomagjai vannak.

És ne ijedj meg, ha várni kell, beletelik kis időbe amíg kipakolják és a szalagra küldik a cuccokat.

Majd meglátod, minden adja magát, el se lehet rontani!

Jó utat!

2009. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, ahogy az előző írta. kellemes utazást :)
2009. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor se ijedj meg, ha összekeverik a gépeket. Amikor én érkeztem haza, akkor 5 másik fapados is leszállt kis különbséggel, egy órát vártunk a csomagokra ráadásul a kijelzőn Göteborg alatt dobták be a páizsi gép bőröndjeit, a miénket valahol a londoninál. Már megtaláltuk a mi gépeink bőröndjeit mire kijavították a kiírásokat. Az oda vezető utat nem nehéz megtalálni ahogy előttem írták, csak követni kell a többieket :) Nem is nagyon hagynak elkószálni! :) Légy résen, és várj türelmesen! :) Jó utat!
2009. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, kedvesek vagytok.

Egy kérdésem lenne még, ha netalán egy szalagról nem veszi le valaki a csomagot, az ott marad a szalagon, míg rá nem talál a gazdája?

2009. okt. 5. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Az idők végezetéig valószínűleg nem, de megy jó pár kört a csomagod, mire bárki is levenné. Bár kívülről nem láttam a futószalagot, véleményem szerint úgy működhet, hogy elindítják, folyamatosan ki akarom mondani behajigálják a dolgozók a poggyászokat, aztán azok helyére raknak, amelyikeket már levették. Érdemes résen lenni, és megkérni az emberkéket hagy menj közelebb ha látod közeledni a csomagodat, de azért verekedni nem kell jön a következő körben is :)
2009. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!