Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonra szeretnénk lemenni...

Balatonra szeretnénk lemenni baratokkal 6-8 fő körül, még senki sincs 18 fölött, de szeretnénk szállást keresni akár kempinget ahol tudunk aludni. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Legegyszerubb is jó, úgyis csak aludni mennenk oda. De nem tudom 18 alatt hol tudnank megszallni! Nagyon fontos lenne!!:)

2013. jún. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


[link]

2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnéztem nagyon jók, csak szerintem felnőtt nelkul ezeken a helyeken nem lehet megszallni! :(
2013. jún. 6. 22:20
 3/6 lencsefőzelék ***** válasza:
Miért nem? Mi anno, gimis korunkban két egymás utáni nyáron is egy-egy hetet kempingeztünk a Balcsin, 15-16 éves korunkban. Szülők csak hoztak-vittek minket, de csak mi aludtunk ott sátorban. Igaz, ez kb. 20 éve volt, azóta nem tudom, hogy változott-e valami.
2013. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt ki terjesztette el, hogy nem lehet szállást kivenni 18 év alatt? Én ilyenről még nem hallottam, csak itt a gyakorin írják ezt néha.

Cigit, piát nem lehet venni, de szállást se??

2013. jún. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah jah ez nekem is fel tünt már
2013. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem csak mondogatta par ember h nem biztos h tudunk ugy esetleg szallast talalni h nem kene egy felnott szemelyit otthagyni, vagy valami ilyesmit.En csak orulok ha lehet 18 alatt!!:) akkor csak helyet kell kineznunk?:)
2013. jún. 8. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!