Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnénk részletes informáci...

Szeretnénk részletes információt kapni! 1 . Hogyan jutok el a Miskolc Vasútállomástól a Miskolctapolca barlangfürdőig? 2. A másik hogy a Miskolc vasútállomástól hogyan jutok el a Miskolc Vadasparkhoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 17:46
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

A Vadasparkhoz úgy jutsz el, hogy felszállsz a pályaudvaron az 1-es villamosra, és egészen a végállomásig, Felső-Majláthig utazol rajta.

Onnan két lehetőséged van:

Vagy

átszállsz az 1-es autóbuszra és a Majális-parknál leszálszz, átmész az utca túloldalára és felsétálsz a bejáratig( van tábla is minden, ki van írva, oda találsz),

Vagy

igénybe veszed az "igény szerint közlekedő" ZOO járatot, amire szintén Felső-Majláthról indul és egészen felvisz a Vadasparkig. Ez az igény szerint közlekedő azt jelenti, hogy nem indul mindig menetrendszerint, csak akkor ha előtte az utasok jelzik, hogy szeretnék, hogy induljon a busz. Na persze nem akármikor, előre meghatározott időpontokban. Itt egy kép, ez talán egy kicsit segít.

[link]

Ez még elég új, nincsenek róla tapasztalataim.


A barlangfürdőben még sajnos nem voltam és meg mondom őszintén, hogy nem is tudom pontosan hol van, de Tapolcára úgy jutsz ki, hogy a pályaudvaron szintén az 1-es villamosra szállsz fel, majd a Centrum megállónál leszálsz, és ahogy leszállsz látni fogod a buszmegállót a kereszteződés másik oldalán, amerre a villamos halad tovább. Ott felszállsz a 2-es autóbuszra, ami egészen Tapolcáig visz.

2013. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző vagyok megint: olyan hüülye vagyok, az 1-es busz is a Tiszai pályaudvarról indul, szóval nem kell villamosról átszállni:)

Ha ezt választjátok és gyalog indultok fel egy 15 perces kis sétára számítsatok, de jó, mert többnyire árnyékos rész van.

Akkor haladtok jó irányba, ha egy domb tetején bal kézre egy szanatórium mellett elhaladtok, majd kilyukadtok egy nagy tisztásra, a majálisra, játszótérrel, színpadokkal, padokkal, stb. Oda találtok:)

Mi épp tegnap voltunk, kifejezetten ajánljom megnézni a kis kengurut:)) (bár most a nyári hőség miatt a -többi állathoz hasonlóan- ők is sokat hűsölnek az "aktívkodás" helyett)

2013. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!