Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kirándulóhelyeket keresek...

Kirándulóhelyeket keresek fejér, veszprém és pest megyékben?

Figyelt kérdés
Valami olyan érdekelne ahol semmi látványosság nincs pl vár v múzeum v akármi!Hanem csak az erdő, még akár tűzrakóhely is jo lenne ,patak és egésznapos séta a fák alatt!Tudunk egy két helyet pl alcsút és a pentelei erdő,de ha vki tudna még valamit ajánlani az jó lenne!
2009. okt. 13. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú nem tudom, hogy nagyon nagy baj-e, de én Tolna megyében tudok ilyen helyeket.

Erdők, dombok, rétek, patakok, tavak, tényleg nagyon szép!

2009. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Veszprém megyében tudok csak segíteni :) Tálodi kolostorrom, ami az erdő mélyén van elég eldugottan, nem sok turista jár arra, és van bográcsozó hely, én 2 éve voltam, és nagyon jó hely. [link]

Zádor vár is gyönyörű helyen van, ne ijedj meg ez is csak egy rom az erdőben. Kilátó is van mellette, ahonnan rálátni a Balatonra, és itt is lehet szalonnázni :)

[link]

Csatárhegyi kilátó is jó, ez Veszprémtől van 5 kilométerre, Csatáron is jókat lehet túrázni, van több barlang is (bár nem tudom, hogy jelenleg látogathatóak-e).

Balatonfüredi Koloska völgy is nagyszerű hely. Remélem segítettem, jó kirándulást :)

2009. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
balatonfüred(vp megye)-koloska, itt lehet kirándulni, sütögetni
2009. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt most kérdezed vagy mondod? :p
2009. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobogókő, rám szakadék. Rám szakadéknál patak mellett és benne kell sétálni, a köveken ugrálgatni. Dobogókőről gyönyörű a kilátás és el lehet sétálni a szakadékhoz is, de a 2 egyben csak akkor ajánlom, ha nagy túrázók vagytok. A neten van sok kép a szakadékról is, érdemes megnézni. Gyönyörű hely mind a 2 és nagyon romantikusak is.
2009. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bp: Normafa, János hegy, gyönyörű

Budakeszi: Vadaspark

2009. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dera patak Szurdok tanösvénye Pilisszentkeresztnél
2009. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!