Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged csillagtér mennyire...

Szeged csillagtér mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Melyik irányba nem érdemes mozogni túlzottan? Mik azok a helyek Szegeden amit jobb ebből a szempontból elkerülni?

2013. jún. 27. 09:52
 1/9 gixxerman válasza:
100%
Akadnak cigányok a csilag téren, de nem hinném hogy ott rabolnának ki! Móravárosba sokkal több van! Tarján alapjában szegény negyed! A Belváros, Rókus, Makkosháza szeeintem biztonságosabb! De mitől félsz? Éjszaka 11 után meg sehol nam vagy biztonságban!
2013. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tarján, (Új) Petőfi telepben ne nagyon vessz el, vagyis emberek között legyél... Késő este meg már sehol nem vagy biztonságban...
2013. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kérdés ha azt vesszük hogy Szeged egyáltalán nem biztonságos.
2014. jan. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Meg a Mars ter se biztonsagos, rengeteg a hajektalan sajnos.
2016. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy híre van de egyáltalán nem vészes.. Kertvárosból költöztem ide, panelba. A lakóközösség abszolút rendben van kb alig találkozol emberrel a lépcsőházban, liftben. Nagy részt családok, nyugdíjasok illetve fiatalok(a részegen ablakon keresztül kidobált sörös üvegek voltak itt a legdurvább törtènések). Nincs önkormányzati lakás a mi épületünkben, oda szoktak érdekes arcokat beköltöztetni..Ahol én lakok a közössèg sem mondható színesnek, ha érted..A játszótereken rengeteg család, gyerek plusz a töltésnél sok-sok futó és kutyasétáltató. Vannak primitívebb emberek, a dohányboltok előtti padokon összeverődve néha hangoskodnak de soha nem szóltak be vagy akartak kirabolni stb.Lány vagyok sokszor jövök haza késő este bulikból de nem ért soha semmi baj. Persze figyelj oda, legyen nálad telefon ha bármi baj történne, plusz lehetőleg ne halgass max hangerőn zenét fülhallgatóval szóval érzékeld ha valami történés van körülötted. Éjszaka hajnalban is szokott erre rendőr járni de általában csak végighajtanak a kihalt úton. Éjszakánként Újszegeden vannak parásabb helyek. Móraváros rosszabb sőt az Árkád-Mars tér környéke is egy nagy NEM. Még napközben is belebotlassz az itteniek által jól ismert családokba/bandákba..
2017. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Látom kaptam egy új választ. Hát ha a jövőben, pont ezért még valakit érdekel.

Azóta én is két éve itt lakom nem messze a Retek utcában. Maga a Retek utca napközben teljesen probléma mentes. Csillag tér fele is ha elmegyek nekem nem szokott problémám lenni. Valóban vannak érdekes külsejű emberek, de hát ez egyen a legnagyobb gond.

Éjszaka full kihalt, volt hogy bulizni akartunk és vissza fele jövet alig akadt erre fele ember.

Persze ahogy a korábbiak is írták, ha a baj megakar találni semmit sem lehet tutira venni.


Ja és igen előbb talál meg megátkozós fenyegetős ember a forgalmasabb helyeken, mars tér nagy tesco stb. Csak az emberek gondolom a tömeg hatása miatt hamis illúziós biztonság érzetben érzik magukat.

2017. szept. 18. 20:01
 7/9 anonim válasza:
Diófa megálló környéke sokkal leprább, én onnan költöztem ide és sokkal jobb, barnák itt egyáltalán nem vészesek, meg néhány érdekes arcú kőbányaisörös lumpen ücsörög itt-ott-amott, de télidőben ők is visszavonulnak.
2018. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
Csöves alkesz hely, jól lezüllött...
2019. aug. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon nagy előnye, hogy frekventált helyen van, a tömegközlekedés arrafelé kimondottan jó, valamint minden IS ott van az ember s*ggében (boltok tekintetében). A térrel kapcsolatos legendák nyilván nem alaptalanok, azt azonban hozzá kell tenni, hogy az itteni züllött figurák jellemzően nem itt laknak, hanem a Retek utcáról szivárognak át napközben, ami tele van szoclakással. Az utóbbi pár évben viszont ez is javult, összességében szeretek itt lakni.
2021. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!