Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerben milyen szállást és...

Egerben milyen szállást és strandot tudnátok ajánlani nekem? Járt már valaki ott?

Figyelt kérdés

Ketten mennénk, 20 évesek vagyunk, és hát olyan 3-4 napra gondoltuk. Bogácsra terveztük, de nem tudom... azt mondták, hogy jó, jó, de Egerbe jobban megéri elmenni.


Egerben milyen szállás és strand van?

Kb. 40 ezerből szeretnénk kihozni az utat 2 személyre, benzinnel, kajával, mert a bogácsi út is így jönne ki.


Előre is köszönöm :)



2013. júl. 4. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hotel Eger Park jó szálloda pl, de meg kell nézni, hogy milyen igényeitek vannak ezzel kapcsoaltban :)


fürdés: Bogácsi strand 70-es években épült, és azóta semmit nem változott, szerintem nem egy nagy durranás... Egerszalókon vagy több termálfürdő is (szállodával), és nagoyn jó vízzel... Vagy Eger közepén vagy a nagy uszoda :) Illetve a legtöbb szállodának is van strandja...

2013. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ezek a szállások milyen árban vannak kb? :)
2013. júl. 5. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

A Hotel Eger egy 4 csillagos szálloda, az a legdrágább Egerben. Talán az egerszalóki Shiraz, meg nem tudom mi van még ott drágább.

Mivel egri vagyok sosem láttam szállodákat belülről és nem tudom az árakat, szerintem szálláskereső oldalon nézelődj, rengeteg hely van, panzióból is van egy rakat, spórolósabb lenne valami olcsóbb helyre menni, aludni ott is lehet.

Ha kocsival jártok és egyébként is inkább strandokra mennétek akkor nem muszáj belvárosban lenni, kifelé talán olcsóbbak a helyek.

A Hotel Flórából ingyen át lehet menni a strandra, bár az sem egy olcsó hely. Meg ha a környéki strandokat is megnéznétek, akkor nem éri meg.

2013. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!