Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok jó üdülőhelyeket,...

Tudtok jó üdülőhelyeket, strandokat, élményfürdőket?

Figyelt kérdés
Jó nyaralási helyeket, ahol az egész család tud pihenni és fürdeni.

2013. júl. 6. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó élményfürdők ahol voltam:

Miskolctapolca(környéken van mit nézni és rengeteg tó van Miskolc közelében).Élményfűrdő ami egész jó az Mogyoródon a Hungaroringel szemben van egy aquapark,de a pályán kívül sok látni való nincs a környéken.

Újpesten van a Ramada hotel(egybe van építve egy egész jó kis zárt élményfűrdővel(télen is jó) és onnan körbe lehetne járni Budapest nevezetességeit.

amivel Én most szemezek az a Domonyvölgy.Ajánlanám a Sástavat csak sajnos ott fürdeni nem lehet,elég szép kis tavacska,meg közelben van Kékestető.

Tisza tavon is sok jó hely akad.

Miskolc közelében van a Mályi tó ,annak elég tiszta a vize.

Állítólag Magyarország legtisztább tóstrandvize a Dorogon van(környéken Tata,Esztergom,Vértes,Dobogókő)

Balatonon rengeteg hely van,a Velencei tavon rengeteg hely van.

Mártélyon van a tiszának egy kellemes kis holtága(ott régen voltak jurta sátras bérlés)

2013. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 belbolyhocska válasza:
45%
Domonyba egy kis szaros tó van ami fizetős lett, a mogyoródi aquapark pedig nagyon csicsk.
2013. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 belbolyhocska válasza:
72%
Zalakaros, Bogács, Mezőkövesd - Zsóry fürdőt tudom ajánlani. Mi a családdal minden évbe mentünk ezekre a helyekre.
2013. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyopárosfürdő

Cserkeszőlő

Gyula

2013. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A legjobb élményfürdő ahol eddig voltam egyértelműen a hajdúszoboszlói. Egy 1 hetes nyaralás szempontjából, sztem a Tisza-tó is jó hely. Sok látnivaló van a közelben (Hortobágy, Eger), Tiszafüreden és Berekfürdőn, pedig thermál vizes strand is van, tehát rossz idő esetén, is van mit csinálni.


Ha pestiek vagytok, 1-1 napra megéri ellátogatni a leányfalui vagy a nagykátai strandra, sztem azok is kulturáltak, jól felszereltek, tiszták, és nem olyan horribilisek a belépők árai, mint a fővárosi strandokon.

2013. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek vele!
2013. júl. 7. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

A Velencei-tavon és környékén sok szép strand található. :-) Ajánlom figyelmetekbe. :-)


Strandok a Velencei-tónál:

[link]

[link]


Bár ez termál- és gyógyfürdő, de ha már Agárdon vagytok. ;-)

[link]


A Velencei-tótól északra van a Velencei-hegység, ahol csodálatos túrákat lehet tenni. A Velencei-hegységben találhatóak olyan nevezetességek, mint a pákozdi ingókövek, a nadapi szintezési ősjegy, a pákozdi katonai emlékhely vagy sukorói arborétum. Szóval, ha a velencei-tóhoz jöttök, akkor "kis" helyen sok mindent találhattok. :-)


A Velencei-hegységről és nevezetességeiről:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7.válaszoló: Köszönöm szépen!!! :)
2013. júl. 10. 15:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!