Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy kemping területére egy...

Egy kemping területére egy napra is lehet menni?

Figyelt kérdés

Találtam egy velence parti kempinget, ahová a kutyust is be lehet vinni legálisan usztatni. De soha nem voltam kemping közelében sem, nem tudom hogy működnek.

Megyek, kifizetjük a napi díjat és ennyi? Vagy ilyen helyre csak hosszabb időre lehet menni?


2013. júl. 27. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne egy napra menni. Amikor bringatúrát csináltunk akkor is minden nap máshol aludtunk. Este felvertük a sátrat, reggel lebontottuk és mentünk tovább... és sokan mások csinálják így. Nem vagyok benne biztos, de szerintem gyakoribb dolog, hogy valaki csak 1-2-3 éjszakát van egy kempingben, mint az, hogy odamegy két hétre. Bár biztos ilyen is van azért.


Kutya úsztatás Velencei tóban tudtommal tilos, hiszen ott emberek fürdenek és pénzbüntetés is jár érte, szóval én nem tenném a helyedben. Keress valami bányatavat neki, ahol nem fürdenek emberek.

2013. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Okés, köszi :) Amúgy itt a kemping honlapjából egy ki printscreennelt cafat, ahol kéken feketén le írták, hogy mehetnek ebek is.

[link]

2013. júl. 28. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!