Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes meglátogatni a balaton...

Érdemes meglátogatni a balatonfüredi Esterházy strand és élményfürdőt?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni ha valaki már járt ott milyen volt és hogy a belépőjegyet hogy kell érteni mert nem veszik fel a telefont h megérdeklődjem.

Egyszeri felnőtt belépő 950,-

Egyszeri, 4 -14 éves gyermek belépő 570,-

Napi felnőtt belépő 1.140,-

Napi, 4 -14 éves gyermek belépő 690,-

Délutáni kedv. felnőtt belépő (17.00-tól) 480,-

Délutáni kedvezményes,

4-14 éves gyermek belépő (17.00-tól) 290,-

10 alk. felnőtt belépő 7.600,-

10 alk. 4 - 14 éves gyermek belépő 4.560,-

„Nagy család” belépő:

(szülők, 4 – 14 éves gyermekek) 3.040,-

Heti felnőtt belépő 5.700,-

Heti, 4 – 14 éves gyermek belépő 3.420,-

Idény felnőtt belépő 29.450,-

Igény gyermek-nyugdíjas belépő 17.670,-

Hangos-bemondás 550,-

Csónak-megőrzés naponta 840,-

Szekrény napi bérlete 590,-

Kabin napi bérlete 940,-

Érték-megőrző bérlete naponta 500,-

Átruházható idény belépő 37.700


Mit jelent h egyszeri felnőtt,meg h napi felnőtt?Én úgy értelmezem,ha egyszeri akkor kifizetem és nem jövök ki a strandról,mert ha visszamegyek újra fizetnem kell.Ha napi akkor meg kifizetem és ki be mehetek egész nap.Vagy nem jól értem?


2013. aug. 2. 10:32
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Igen, az egyszeri belépő azt jelenti, hogy csak egyszer mehetsz be vele, ha kint hagytál valamit a kocsiba, akkor már mégegyszer fizetned kell a beugróért. Pl.

Drágább mint amenyit ér a strand, ugyan is kicsi a területe, és jófekvésű helyen van (könyen elérhető) de viszont szinpatikus strand.


Ilyenkor hétvégé, nagy melegben inkább a mśik Füredi strandot ajánlom a Kisfaludy strandot. Sokkal nagyobb, olcsóbb, és viszonylag szinvonalas, és ingyenes a parkolás.

Sőt mivel gyakorlatilag 500-600méterre vannak egymástól, így át is úszhatsz a másik strandra könyen:)

2013. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!