Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megyek Budapestre barátnőmmel...

Megyek Budapestre barátnőmmel jövőhéten, és nem tudunk olyan helyet vagy programot, amivel el tudnánk tölteni a napot, legnagyobb bökkenője az, hogy 16 éves fejjel nemigazán mennék olyan helyre, ami televan felnőttekkel, célozva pl. szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 08:28
 1/9 anonim válasza:
100%

hát ebből nem tudtunk meg sok mindent. menyi időre jöttök és kifejezetten mit szeretnétek csinálni? szórakozni? várost nézni?

napközben én simán benne lennék egy állatkertben, felsétálni a budai várba ha szép a idő, a népligetben nyílt láthatatlan-kiállítás, az is nagyon jó. rengeteg klassz, és árban is megfelelő teaház van, pl vörös oroszlán. elmehettek a Margitszigetre is, vagy a városligetbe.

este elmehettek a vidámparkba, nem tudom van e még éjszakai nyitva tartás, de szórakozóhelyeket nem ajánlok mert valószinüleg nem fognak beengedni (perzse azért biztos van olyan hely ahol nem nézik)

2009. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.=)

csak 1 napra mennénk,és nem kifejezetten várost nézni,hanem vmi programot, csak ugye a helyeket nem nagyon vágom,de sokat segítettél,utánanézek a dolgoknak!=)

2009. okt. 25. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el a Tropicariumba! Az akkor is jo ha rossz ido van. ;)
2009. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha egy napom lenne én is tropicariumba, csodák palotájába, és mindenképp a láthatatalan kiállításra mennék el
2009. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hősök tere, Margitsziget, Vár, Váci utca, Duna part, Kossuth tér, Nagykörút...

Aztán igyatok valamit a Szimplában.:D (Kazinczy utca)

2009. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz.=)
2009. okt. 29. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Esti programnak: mozi, színház, cirkusz, koncert... számos lehetőség van. Keress egy ingyenes Esti vagy Exit programmagazint,és tallózz benne. Sok helyen hozzájuthatsz.

Amúgy a szórakozhelyek közül sok már inkább tinikkel van tele. De inkább az előzőekben felsoroltakak javasolnám. Nappalra nem írok semmit, mert már írtak, és amúgyis nagyon sokminden van!

Rengeteg múzeum a felsoroltakon kívül.

2009. okt. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na ja, a hülye kis 16 éves tiniket szinte mindenhova beengedik. Pl. engem is.:)
2009. okt. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

k

2009. okt. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!